Petrol
110.6
-0.85%
Euro
16.21
0.62%
Dolar
15.55
0.49%
Altın
921.68
0.00%
Borsa
2420
0.02%
Bitcoin
472.000
-1.53%
18ºC
İstanbul
Güneşli 18 C

  Halit Akçatepe hastaneye kaldırıldı

  Ünlü sinema oyuncusu Halit Akçetepe Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine kaldırıldı.
  • 05.09.2014 - 20:33
  Halit Akçatepe hastaneye kaldırıldı

  Halit Akçatepe hastaneye kaldırıldı #1

  Ünlü sinema oyuncusu Halit Akçatepe'nin, kaldırıldığı hastanede, sağ tarafında güçsüzlük ve yüksek tansiyon gerekçesiyle gözlem amaçlı kontrol altında tutulduğu bildirildi.

  İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinin açıklamasına göre, Halit Akçatepe, sağ kol ve bacakta güçsüzlük şikayetiyle Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine başvurdu.

  GÖZLEM AMAÇLI KONTROL ALTINDA TUTULDU

  İlk muayenesinde bilincinin açık, sağ tarafında güçsüzlük ve tansiyonunun yüksek olduğu tespit edilen Akçatepe'nin, muayenesi sonucunda, gözlem amaçlı kontrol altında tutulması için hastaneye yatırıldı.

  Başhekim Yardımcısı Bülent Albayrak, AA muhabirine, Halit Akçatepe'nin genel durumunun iyi olduğunu belirterek, "Bizimle iletişime girebiliyor. Tansiyon yüksekliğini bir an evvel gidermemiz gerekiyor. Hepimiz onların filmleriyle büyüdük. Çok hızlı şekilde iyileşeceğini umut ediyoruz. Yarın sabah durumu daha da netleşir" diye konuştu.

  Halit Akçatepe hastaneye kaldırıldı İZLE

  Ünlü sinema oyuncusu Halit Akçetepe, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine kaldırıldı

  Akçatepe, akşam saatlerinde sağlık şikayetleri ile hastaneye getirildi. İlk tetkikleri yapılan ünlü oyuncu Nöroloji Polikliniği Yoğun Bakım Servisi'ne kaydının yaptırıldığı öğrenildi.

  Akçatepe'nin sağlık durumuna ilişkin hastaneden henüz bir açıklama yapılmadı

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir