Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
473.496
-0.35%
16ºC
İstanbul
Güneşli 16 C
  Hande Yener konserinde yangın

  Hande Yener konserinde yangın

  Beyoğlu Chanta kulüpte konser veren Hande Yener'in konseri sonrasında sahnede bulunan perde, konfetiler yüzünden tutuştu ve yandı.
  • 11.10.2014 - 15:31

  hande yener

  Ünlü şarkıcı Hande Yener önceki gece Beyoğlu Chanta kulüpte konser verdi. Yener'in konseri sonrasında talihsiz bir olay yaşandı.

  "BEN JARTİYERİ BIRAKTIM ARTIK BERKSAN GİYİYOR"

  Hande Yener sahneye çıkmadan önce mekan girişinde basın mesupları ile röportaj yaptı. Yener, birlikte düet yaptığı Berksan için "Ben jartiyeri bıraktım artık Berksan giyiyor diyerek gülmeye başladı. Yener, yakın zamanda Hülya Avşar Show ekranlara gelecek ve Hülya’nın ilk konuğu benim. Onu asla kırmam ve kırmadım çağırdı, koşa koşa gittim. Bu gece de doğum günüymüş ona nice sağlıklı bir yaşam diliyorum iyi ki varsın iyi ki doğdun Hülya!" dedi.

  HANDE YENER -  GALERİ

  Hande Yener konserinde yangın #2

  YENER HAYRANLARINI COŞTURDU

  Röportaj sonrasında sahneye çıkan Yener, iki saate yakın kaldığı sahnede eski yeni birçok hit parçasını söyledi. Hande Yener sahneden indikten 5 dakika sonra ise talihsiz bir kaza yaşandı.

  Hande Yener konserinde yangın #3

  FACİANIN EŞİĞİNDEN DÖNÜLDÜ

  Sahnede bulunan perde, konfetiler yüzünden tutuştu ve yandı. Bu esnada Hande Yener ve sevgilisi Ozan öğüt alelacele mekanı terk etti. Chanta Kulüp çalışanlarının zamanında ve bilinçli müdahalesi yangını büyümeden söndürdü. Yaralananın olmadığı yangın bilinçli müdahale sayesinde kısa zamanda söndürülürken büyük bir facianın da eşiğinden dönülmüş oldu.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir