Petrol
76.47
-0.91%
Euro
19.6763
-0.06%
Dolar
18.6447
0.04%
Altın
1.072
0.02%
Borsa
4856
0.60%
Bitcoin
325.027
1.98%
12ºC
İstanbul
Hafif yağmur 12 C

  Harika Avcı'nın eşi babasına satırla saldırdı

  Harika Avcı'nın kendisinden 25 yaş küçük eşi İbrahim Öztürk, öz babasını satırla yaralayarak yağmaladığı iddiasıyla 8 yıl hapis cezası aldı.
  • 23.06.2016 - 09:02
  Harika Avcı'nın eşi babasına satırla saldırdı

  Ünlü oyuncu Harika Avcı'nın kendisinden 25 yaş küçük eşi İbrahim Öztürk, geçtiğimiz nisanda babası Mehmet Öztürk'ten para istedi. Baba Öztürk, oğlunun uyuşturucu madde alacağı gerekçesiyle parayı vermek istemedi ve aralarında tartışma çıktı.

  Harika Avcı nın eşi babasına satırla saldırdı #1

  SATIRLA BABASINA SALDIRDI

  Sabah'ın haberine göre; alevlenen tartışma sonrası Öztürk, mutfaktan aldığı el satırı ile babasının üzerine yürüdü. Yere yatırdığı 60 yaşındaki babasının boğazına yapıştı. Araya girmeye çalışan anne Feyza Öztürk de oğlunun hakaret ve darbına maruz kaldı. Ertesi gün tekrar anne-babasının evine giderek yeniden uyuşturucu parası isteyen Öztürk, para vermek istemeyen babasına bu kez daha sert davrandı.

  BABASININ KOLUNU KIRDI

  Babasına önce kafa atan Öztürk, ardından babasının kolunu kırdı ve evdeki eşyaları yağmaladı. Baba Öztürk, ambulansla hastaneye kaldırılırken İbrahim Öztürk hakkında, "yağma" ve" kasten yaralama" suçları kapsamında iddianame düzenlendi.

  Harika Avcı nın eşi babasına satırla saldırdı #2

  CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

  İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen dava geçtiğimiz günlerde karara bağlandı. İbrahim Öztürk'ün anne ve babasının şikâyetçi olmamasına rağmen hakkında açılmış çok sayıda darp ve hakaret davası ve bu davalardan aldığı cezaların olduğu kaydedildi. İbrahim Öztürk, nitelikli yağma, kasten yaralama suçları kapsamında 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Öztürk, tutuklanıp cezaevine gönderildi.


  Görüş Bildir