Euro
11.0317
2.62%
Dolar
9.4648
2.75%
Altın
541.34
2.57%
Borsa
1.451
1.25%
Bitcoin
590.081
-4.04%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 17 C

  Harun Kolçak: Sezen Aksu'ya hala aşığım

  Harun Kolçak'tan samimi itiraflar..
  • 29.11.2012 - 10:54
  Harun Kolçak: Sezen Aksu'ya hala aşığım

  Harun Kolçak: Sezen Aksu ya hala aşığım #1

  CNN Türk ekranlarında yayınlanan Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok programının dünkü bölümüne konuk olan Harun Kolçak, şaşırtan bir aşk itirafında bulundu. Sezen Aksu'nun kendisine çok destek olduğunu söyleyen Kolçak, "o tutkumun bitmediği ender kadınlardan biri. Ona hala aşığım" dedi.

  Mesut Yar'ın 'Sezen Aksu destek seçkilerinde gerçekten yanlış yaptı mı? ' sorusu üzerine Kolçak, 'Ben kendi adıma konuşabilirim. Tunç orkestrası ve Sezen Aksu sürecini çok büyük keyifle yaşayan insanlardan biriyim ve Sezen'in desteklerinde hiç bir zaman yanlışını görmedim. Bana karşı ve benle aynı dönem çıkan Aşkın Nur Yengi'ye de. Sezen'in Levent Yüksel'e sonsuz bir desteği olduğunu biliyorum. Diğerleriyle bilmiyorum, bilmediğim konuda yorum yapamam ' yanıtını verdi.

  'SEZEN İLE DERİN BİR DOSTLUĞUMUZ VAR '

  Sezen Aksu ile eskisi gibi çok görüşemediğini belirten ünlü şarkıcı, 'Ama görüştüğüm zamanda farklı şeyler konuşuyoruz, eğleniyoruz ya da beste yapıyoruz. Bizim Sezen ile herkesin idrak edemeyeceği, çok derin, farklı bir dostluğumuz var ' dedi. Bunun üzerine Yar, 'Herkesin idrak edemeyeceği, çok derin, farklı bir dostluğumuz derken ' diye sordu. Kolçak da, 'Çok özellerimi ben Sezen ile paylaşabildim. Beraber birbirimize sarılarak ağlaştığımız günler oldu ' diye yanıt verdi.

  'SEZEN'E HALA AŞIĞIM '

  Kolçak, Yar'ın 'Bir şansın olsaydı Sezen ile evlenir miydin?' sorusuna da 'Ben Sezen'e hala aşığım' dedi. Sezen Aksu'nun bu aşkı nasıl öğrendiğini de anlatan Harun Kolçak, 'Nadir tutkumun sürdüğü kadınlardan biri Sezen'dir' ifadesini kullandı.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir