Euro
14.3838
-0.59%
Dolar
12.7486
-0.53%
Altın
732.93
-0.28%
Borsa
1.809
1.82%
Bitcoin
730.904
1.06%
14ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 14 C

  Hilmi Cem: Hedefim Hollywood

  ‘Survivor’ birincisi Hilmi Cem, oyunculukta iddialı olduğunu söyledi.
  • 25.09.2014 - 09:13
  Hilmi Cem: Hedefim Hollywood

  hilmi cem

  Hilmi Cem İntepe, önce ‘Yetenek Sizsiniz’ yarışmasındaki seksi dansıyla dikkat çekti, ardından ‘Survıvor’da mücadele etti; ipi göğüsleyip birinci oldu. Bir anda genç kız fanları oluşan İntepe, ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisiyle oyunculuğa adım attı. 12 Eylül’de vizyona giren ‘Stajyer Mafya’ filminde başrol oynayan İntepe, ‘Hafta Sonu’ dergisine konuştu; projelerini, hayallerini ve kadınları anlattı.

  İşte Hilmi Cem İntepe röportajından öne çıkan başlıklar...

  * SiNEMA: ‘Stajyer Mafya’ benim ilk sinema filmim ve bana güzel bir tecrübe kattığına inanıyorum. İnşallah gişede de umduğumuzu buluruz ve filmden ayrılanların yüzü güler. Kendini beyaz perdede izlemek, sinema filminde oynamak, hepsi harika duygular. İyi ki bu projenin teklifi bana gelmiş.

  "ACUN ILICALI ABİMDİR"

  * ACUN ILICALI: Bana gelen her iş teklifini Acun Ilıcalı’ya söylüyorum ve beraber istişare edip karar veriyoruz. Onun sezgilerine çok güveniyorum. Abim gibidir. Acun Abi işine aşık bir insan. Çok akıllı bir adam. Yanında durduğunuz zaman size eksi değil, artı katar.

  Hilmi Cem: Hedefim Hollywood #2

  "HEDEFİM HOLLYWOOD"

  * ‘SURViVOR’: Her şeye vesile oldu. Birinci olmam da, başka kapılar açtı. O yarışmalardan çıkan bir sürü insan var ama önemli olan sonrasında tutunmak, kalıcı olmak. Benim de şansım yaver gitti. Güzel bir yıl geçirdim. İnşallah bu yolun sonu Hollywood’a kadar gider! Hollywood’da yer almayı çok isterim. Hayat beni nereye götürür bilemem ama elimden geleni yapacağım. Ben yaptığım işin en iyisini yapmayı seviyorum. Bu işin de zirve noktası orası. Cin olmadan adam çarpmaya kalkmıyorum ama sadece hedefimi belirliyorum.

  * DANS: Dans ederken hissettiğim duygular ve haz hiçbir şeyde yok. En seksi orada oluyorum sanırım.

  "SARIŞIN KADINLAR DİKKATİMİ ÇEKİYOR"

  * KADINLAR: Bir kadında üsluba, oturup kalkmasına çok dikkat ederim. Kız arkadaşımı, arkadaşlarımla tanıştırdığım zaman, oturup kalkmasını, söyleyeceği sözü bilmeli. Çok ve boş konuşan kadınları sevmem. Kadın nerede susması gerektiğini bilmeli. Fiziksel olarak da daha çok sarışın ve kumral olanlar ilgimi çekiyor. Nedenini bilmiyorum, ten uyumu herhalde

  * AŞK: Aşk güzel bir şey ama karşılıklı bir sevginin olması lazım. Tek tarafın sevmesiyle nereye kadar gider ki? Tek taraflı aşk olmaz. Uzun zamandır bir ilişkim yok, işim şu anda önceliğim. Önce kariyerimi kurmak istiyorum. Aşk sonra...

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir