Hülya Avşar yırtmaçlı elbisesiyle büyüledi

Hülya Avşar yırtmaçlı elbisesiyle büyüledi

Hülya Avşar, 19 Mayıs'ta Kıbrıs Malpas Hotel'de sevenleriyle buluştu. Sahnede yaptığı espriler ve söylediği şarkılarla kendisini dinlemeye gelenlere keyifli bir gece yaşatan Avşar'ın derin bacak dekolteli siyah elbisesi de izleyicilerinin büyük beğenisini kazandı. Ünlü sanatçı, konser sırasında sevenlerine, Eylül'de çıkaracağı albümün müjdesini de verdi.

HÜLYA KAVGA ÇIKINCA SAHNEYİ TERK ETTİ

Eğlenceli başlayan konser gecenin ilerleyen saatlerinde Mardinli bir grup ile engelli bir vatandaş arasında yaşanan gerginlik nedeniyle olaylar aniden üzücü bir yöne çevrildi. Çıkan gerginlik büyüyünce Hülya Avşar konserini yarıda bırakmak durumunda kaldı. Konukların ve Avşar'ın bir anda ne olduğunu anlayamadıkları kavga bu güzel eğlenceyi erken sonlandırdı. Güzel sanatçı her ne kadar konserin sonlarına yaklaştıysa da hayranları için veda şarkısı seslendiremeden sahneyi terk etmek zorunda kaldı.

HELİN İÇİN YUMRUKLAR KONUŞTU

Ablasıyla Kıbrıs'a giden Helin Avşar sevgilisiyle gittiği ünlü bir barda çıkan kavga sonucu yere kapaklandı. Alkol nedeniyle iyice dağılan Helin Avşar oturduğu yerden, yan locada oturan diğer erkeklerle zaman zaman göz göze geldi. Bunu fark eden sevgilisi Hakan Baş yan locada oturan erkeklerle yumruk yumruğa kavga etti.