Euro
10.1868
0.46%
Dolar
8.6793
0.38%
Altın
491.77
0.77%
Borsa
1.392
-1.94%
Bitcoin
384.489
-6.40%
26ºC
İstanbul
Açık 26 C

  İbrahim Tatlıses Erbil'de

  İbrahim Tatlıses 'Erbil ikinci bir Dubai oluyor, hem güvenli hem de güzel, sanki Etiler'de geziyorum' dedi.
  • 04.10.2012 - 11:55
  İbrahim Tatlıses Erbil'de

  İbrahim Tatlıses Erbil de #1

  Erbil'e ziyarette bulunan sanatçı İbrahim Tatlıses, kentin güvenli olduğunu belirterek, Erbil'i İstanbul'un Etiler semtine benzetti. Erbil'de yatırımları bulunan Tatlıses, saldırıya uğradıktan 3 sene sonra ilk kez Erbil'e geldi.

  Erbil'e tekrar gelmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Tatlıses, ''Kısmet oldu 2.5-3 sene sonra tekrar Erbil'e geldim. Bu Allah'ın büyük bir nimeti. Yürüyorum, geziyorum, eski işlerimi yine yapıyorum. Allah kısmet ederse sahneye de çıkacağız, başlayacağız inşallah'' dedi.

  Erbil'de gezerken kendini çok iyi hissettiğini söyleyen Tatlıses, ''Erbil halkına sevgi ve saygılarımı iletiyorum. O iş, başıma geldiği zaman üzüntülerini biliyorum. Dostlarım bana çok üzüldüklerini söylediler. Bundan sonra üzülmesinler. İnşallah daha iyi bir şekilde tekrar geleceğim. Daha iyi bir şekilde geleceğime de inanıyorum'' diye konuştu.

  ''İŞADAMLARIMIZ YATIRIM YAPSINLAR''

  Erbil'e dostlarını ziyaret etmesinin yanı sıra ticari yatırımlarını canlandırmak ve yeni bazı işler için de geldiğini kaydeden Tatlıses, Türkiye'deki işadamlarını Erbil'e yatırım yapmaya davet etti. Tatlıses, ''Erbil ikinci bir Dubai olma yolunda. Türkiyeli işadamlarına sesleniyorum: Gelin Erbil'e yatırım yapın. Erbil, hem güvenli hem de gelişen bir şehir. Erbil'de gezerken sanki Etiler'de geziyorum gibi.''

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir