Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
481.099
1.43%
21ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 21 C

  İvana Sert: Kadın hanım olmalı

  Bu Tarz Benim'in jüri üyesi İvana Sert, gazeteye verdiği açıklamada, "Kadın hanım olmalı, bizim kızlarımız biraz agresif" dedi.
  • 26.10.2014 - 14:53
  İvana Sert: Kadın hanım olmalı

  İvana Sert: Kadın hanım olmalı #1

  Moda yarışması Bu Tarz Benim'in jüri koltuğunda oturan moda ikonu İvana Sert, "Tarz yaratmanın sonu yok. Kızlarımızın kıyafetleri kadar karakterini de ortaya koymaları gerekiyor" diyor. Bu Tarz Benim'in jüri üyelerinden moda tasarımcısı İvana Sert bir gazeteye çok özel açıklamalarda bulundu.

  "BİR KADIN HANIM OLMALI"

  Programda zaman zaman yaşanan gerilimleri nasıl değerlendiriyorsunuz?

  "Bizim işimiz tarz yaratıp moda hakkında görüşlerimizi belirtmek olmasına karşın zaman zaman konuşmalarımız bunların dışına çıkıyor. Açıkçası ben programda yer yer yaşanan gerilimlerden ve tartışmalardan rahatsız oluyorum. O yüzden ben her zaman şunu diyorum: Bir kadın hanım olmalı. Duruşuna, konuşmalarına ve hareketlerine dikkat etmeli. Sadece tarzını konuşturmalı. Kavgadan, kıskançlıktan uzak durup birbirlerine yardım etmeliler. Neticede zamanı geldiğinde herkes bu yarışmaya veda edecek. Televizyonun renkli dünyasına aldanıp burada büyük laflar sarf edip birbirlerini kırmaları, üzmeleri çok yersiz. Ama sağ olsun bizim kızlarımız biraz agresifler.

  Kızlar geçen haftalar içerisinde giyim ve tarz yaratma yönünde bir gelişim kat etti mi sizce?

  Açık konuşmak gerekirse kızlarımız ilk haftalar pek iyi değillerdi ama ilerleyen haftalarda bizim direktiflerimizi yavaş yavaş idrak etmeye başlayınca daha tarz ve farklı gelmeye başladılar. Bize de saygıda kusur etmiyorlar. Bu durum bizim "Demek ki işimizi doğru yapıyoruz" deyip mutlu olmamıza neden oluyor.

  "İZLEYİCİ ŞOKA GİRER"

  -Yarışmaya katılan kızların çeşitli cast ajanslarından buraya getirildiği söyleniyor...

  Kesinlikle cast ajanslarından getirmedik, getirmiyoruz. Burada her şey gerçek. Program esnasında dünyaca şeyi kesiyoruz. Kestiğimiz bu kısımları yayınlasak izleyiciler şoka girerdi. -Yarışmaya katılmayı düşünen kızlara neler söylemek istersiniz? Kızlar kendilerinden, karakterlerinden ve tarzlarından emin olmalı. Bizlerin yarışmacılara getirdiği eleştirileri dinlerlerse karşımıza sağlam bir şekilde gelebilirler. Kızlarımız asil ve sükûnet içerisinde olmalılar.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir