Ivana Sert kitabını imzaladı

Ivana Sert kitabını imzaladı

Tüyap Kongre Merkezi'nde Kitap Fuarı'na katılan Modacı İvana Sert, Mart ayında çıkarmış olduğu 'Bizimlesin' kitabının imza günü programına katıldı. Destek Yayınevi tarafından çıkartılan 'Bizimlesin' kitabına kadınların yanı sıra erkekler de büyük ilgi gösterdi.

"KİTABIMDA TÜYOLAR VAR"

Yeni kitabıyla kadınlara çok özel tüyolar verdiğini belirten Modacı İvana Sert, stil sahibi olmaktan, vücudunu tanımaya, makyaj yapmaktan, çantaya kadar her şeyi bu kitapta anlattığı söyledi. En önemlisi kişinin kendini sevmesi ve kendisini iyi hissetmesi olduğunu belirten Sert, "Sitili çok para harcayarak alamazsınız. Kitabımın amacı da çok para harcamadan şık olabilmenin mümkün olduğunu bu kitap sayesinde herkese kanıtlamak. Kitabımda bunları anlatan çok güzel tüyolar var. Umarım herkes kendine göre bir şeyler bulabilir" dedi.

"Bizimlesin" kitabının kendisi için çok heyecan verici olduğunu, aynı zamanda anlatılamayacak bir duygu yaşadığını söyleyen İvana Sert, "Burada sevenlerimle birlikte olmak ve gerçekten moda ile bu kadar yakından takip ediliyor olmam beni çok duygulandırdı. Kitabımı mayıs aylarında çıkarmıştım. Birkaç yerde de kitap tanıtımı gerçekleştirdim ama burada olmak gerçekten çok güzel ve çok heyecan verici bir duygu. Burada olmaktan ve sevdiklerimle vakit geçirmekten çok çok memnunum. Kendimi burada yazar gibi hissediyorum" dedi.

İvana Sert kitabını şu sözlerle tarif etti;

"Basit anlatıyorum. Ben nasıl anlayacaksam herkese de öyle anlatıyorum. Ayrıca evdeki eski parçalarla bile nasıl şık olunabilineceğini, gardolabındaki kıyafetleri nasıl değerlendirebileceğini anlatan detaylar da var. Bu yüzden şuana kadar güzel tepkiler alıyorum. Bugün ne giysem programına katılan arkadaşlarımız da kitabıma uygun giyiniyor ve ben de onlara bizimlesin diyorum"

YAKINDA İKİNCİ KİTAP DA GELİYOR

İkinci kitabını yakında çıkartacağının müjdesini de veren Modacı Sert, "Parfüm üzerine bir kitap çıkartıyorum. Bu konu hakkında bilgimin olduğunu düşündüğüm için diğer hanımların da bilmesini istedim. Bir kadın parfümü nerede ne zaman kullanacak öğrenmesi gerekiyor. Her parfüm her tende aynı durmuyor. Bunları anlatıyorum. Bilinmesi gereken uç noktalar var. Enteresan bir kitap olacak buradan söylüyorum" şeklinde konuştu
.
İvana Sert ile birlikte çalışmanın çok zevki, keyifli ve eğlenceli olduğunu belirten Destek Yayınevi'nın sahibi Yelda Cumalıoğlu, "Çok prensipli, çok dikkatli aynı zamanda çok dadakik bir insanla çalıştığımız için çok şanslıyız. Bir programı varsa zamanında gelir. Bir insan hem ünlü olacak, hem de bu kadar disiplinli olarak çalışacak. Gerçekten çok ender rastlanan ünlülerden birtanesi" dedi.