Dolar
6.8612
0.0014%
Euro
7.7611
0.1535%
Altın
1798.58
-0.2689%
Borsa
114808.56
-0.8506%
G. Altın
396.959
-0.248%
Bitcoin
63644.24
-0.0606%
29ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 29 C
  Ivana Sert'ten Hatem Yavuz'u şoke eden cevap İZLE

  Ivana Sert'ten Hatem Yavuz'u şoke eden cevap İZLE

  Eski kocasının ortağı ile aşk yaşadıktan sonra, yine eski kocasının arkadaşı ile ilişki kuran Ivana Sert, Hatem Yavuz'u kızdırdı.
  • 06.06.2014 - 12:44
  Ivana Sert'ten Hatem Yavuz'u şoke eden cevap İZLE

  Ivana Sert'in ex-aşkı Hatem Yavuz, Facebook sayfasına "Evlen benimle" diye bir mektup yükleyip ortalığı karıştırınca işler bir anda değişti. Ivana Sert, evlenme teklif eden eski eşinin ortağı Hatem Yavuz'u şoke etti: "Yeni biri var. Onu test edeceğim. Olmazsa sana dönerim"

  Ivana Sert'ten Hatem Yavuz'u şoke eden cevap İZLE #1

  Ivana Sert'ten Hatem Yavuz'u şoke eden cevap İZLE

  HATEM KONUŞTU

  Ünlü İkoncan Ivana Sert'e yazdığı evlilik teklifi mektubu ile magazin dünyasında adını duyuran İşadamı Hatem Yavuz tüm bilinmeyenleri Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem olmaz programına anlattı.

  "YURDAL SERT İLE ESKİ ARKADAŞIZ"

  "Yurdal Sert ile gençliğimden itibaren arkadaşım. Yurdal Sert ile birbirimize arabalarımızın anahtarlarını verecek kadar samimiydik. Buraya gelme sebebim, kamuoyuna kötü biri olarak lanse edilmem.

  "İLİŞKİMİZ 2 YIL ÖNCE BAŞLADI"

  Ivana ile 2 yıl önce sevgili olduk. Skandal bizi şöyle yakınlaştırdı; Herhangi bir niyet yoktu, çünkü evliydi. Ben de oralı değildim. Ne zaman şeytanca bir plan kurdular ve beni piyon olarak kullandılar.

  Yurdal Sert'in ailesi boşanma davasından önce "Ivana'dan çek elini" dedi.
  ben de yaptığım yatırımlar karşılanırsa kabul edebileceğimi söyledim.
  "Tamam" dediler. Masraflarımı istediler. O dönem Ivana ile aramızda hiçbir şey yoktu. Sonra ise bu sözleri için benden özür dilediler ve iş devam etti.

  "KÖTÜ ADAM OLARAK GÖSTERİLDİM"

  Yurdal Sert'i Bodrum'da kadınlarla görünce ise "Tamam" dedim. O olay olmasa evlilikleri devam ederdi. Ben komplo kurmuşum, video ve fotoğraflar çekmişim. Evliliğin bitmesinde kendimi sorumlu görmedim ve savcılığa gittiğim gün piyon olduğumu anladım.

  "AMAÇ IVANA'YI YIKMAKTI"

  Amaç Ivana'yı yıkmaktı. Mal paylaşımından muaf tutmaktı. Ben piyon olduğumu fark ettim, çünkü amaç Ivana'ya para vermeden boşanmaktı. Yuva yıkan bir adam zannediliyorum. Beni kamuoyu yanlış tanıyor kötü adam olarak gösterildim.

  "IVANA'YI ANGELİNA JOLIE GİBİ YAPACAKTIM"

  Ivana ile Yurdal'ın sosyal çevrelerini çok beğenmiyordum. Ivana'nın doğum gününde herkes hediye verirken ben zarf verdim. Zarfın içerisinde bir Van bileti vardı. 2500 kıyafet yollamıştım. Ivana'yı Angelina Jolie gibi yapmak istedim.

  "AŞKIMIZ KENYA'DA NETLİK KAZANDI"

  İlişkimiz Kenya'da başladı. Ivana'nın çocuğu ve benim çocuğum kardeşten öteler.

  Ivana'nın popülaritesi arttıktan sonra paranoyaklaşmaya başladı. Benim onunla olan ilişkimi söyleyeceğimi düşünüyordu. 'Türkiye'de özgür olamayız, Hazır değiliz bu ilişkiye, bu ülkeden ayrılalım' dedi.

  "IVANA BANA 3 AY ÖNCE EVLENME TEKLİF ETTİ"

  Ivana bana 3 ay önce "Sakin bir hayat istiyorum, evlenelim" dedi. Sonrasında aramız bozuldu. Evllilik teklifini yazdığım zaman kavgalıydık

  "DÜNDEN BERİ AŞIK DEĞİLİM"

  Dünden beri Ivana'ya aşık değilim. Seviyorum onu ama dünden beri değişti. Ivana ile Sinan Akıman'ın arkadaş olduklarını düşünmüştüm. Ivana'yı takip ettim. Çocuğunu bile görmeden Sinan Akıman'ın arabasına bindi ve bir gün sonra motosikletle eve döndü.

  "BİR İLİŞKİ TEST EDECEĞİM OLMAZSA SANA GERİ DÖNECEĞİM"

  Ivana bana, Sinan Akıman ile olan ilişkisi için;
  "Özgürlüğümü buldum, ben birini buldum, onu deneyeceğim, test edeceğim, olursa sana döneceğim dedi ve çok ağladım." Kesinlikle kabul etmem. Bu bir namus meselesi.

  Evlilik teklifi sonrasında cevap olarak "Ben sana göstereceğim" dedi. Demek bu fotoğraflarmış göstereceği ben de ona bye bye dedim.

  Ivana Sert'ten Hatem Yavuz'u şoke eden cevap İZLE #2

  Görüş Bildir