Euro
15.2902
1.5%
Dolar
13.4594
1.15%
Altın
769.83
1.12%
Borsa
1.857
0%
Bitcoin
772.379
2.21%
9ºC
İstanbul
Güneşli 9 C
  Kenan İmirzalıoğlu: Artık kendimden utanıyorum

  Kenan İmirzalıoğlu: Artık kendimden utanıyorum

  İmirzalıoğlu, kendisi ve Sinem Kobal’la ilgili haberlere tepki göstererek "Ülkede bu kadar sorun varken bu haberlerden utanıyorum" dedi.
  • Ajanslar
  • 28.02.2016 - 10:10

  Geçtiğimiz günlerde Sinem Kobal’ın ailesinin evine giderek geleneklere uygun şekilde kız isteyen Kenan İmirzalıoğlu, o günün kuaförden devamındaki kutlamaya kadar an be an takip edilmesinden rahatsız oldu.

  Kenan İmirzalıoğlu: Artık kendimden utanıyorum #1

  "BİZ UZAYDAN GELMEDİK"

  Ünlü oyuncu, önceki gün Cihangir’de karşılaştığı habercilerin evlilik hazırlıklarıyla ilgili soruları üzerine, duyarlı bir açıklama yaparak ülkede şehitlerin verildiği bu karışık dönemde yüzük taktılar, istediler haberlerinden utandığını ifade etti.

  “Açıkçası bizim durumumuz Biri Bizi Gözetliyor Evi gibi oldu. ‘Ailesi geldi, kız istedi, yüzük aldılar’ gibi haberlerden rahatsızlık duyuyorum. Sonuçta biz de bir yuva kuracağız. Bu sevgililik meselesi değil artık, aile kurmaya çabalıyoruz. Lütfen mahremiyetimize saygı gösterin. Uzaydan gelmedik, biz de bu memleketin insanıyız.

  "MEMLEKETİN DERDİ BAŞINDAN AŞKIN"

  Memleketin derdi başından aşkın zaten. Ülkede bunca sorun varken her gün kendi haberlerimi okumaktan hicap duyuyorum, gerçekten o zaman kendimden utanıyorum.”

  Kenan İmirzalıoğlu: Artık kendimden utanıyorum #2

  Kenan İmirzalıoğlu: Artık kendimden utanıyorum #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir