Euro
10.3678
-0.29%
Dolar
8.7373
0.21%
Altın
495.67
-0.3%
Borsa
1.391
-1.63%
Bitcoin
313.000
-5.77%
20ºC
İstanbul
Çok bulutlu 20 C

  Kenan İmirzalıoğlu: Saç ektirmedim

  Kenan İmirzalıoğlu, saçlarının döküldüğü ve bu yüzden saç ektirdiği yönündeki haberlerini yalanladı.
  • 07.06.2012 - 11:01
  Kenan İmirzalıoğlu: Saç ektirmedim

  Kenan İmirzalıoğlu: Saç ektirmedim #1

  Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, yüzü olduğu KİP markasının Safranbolu'daki basın toplantısına katıldı. Markanın reklam yüzü olduğu için çok mutlu olduğunu söyleyen oyuncu, Mısır'da gerçekleşen çekimler sırasında kendi istekleri doğrultusunda 'Kenan İmirzalıoğlu by KİP'in ortaya çıktığını belirtti. Böylelikle modaya el attığını da söyleyen ünlü oyuncu, "Kıyafetlerdeki lüzumsuz detaylardan hoşlanmıyorum" dedi.

  KEMİKLE OYNANMAZ

  Geçtiğimiz günlerde hakkında saç ektirdiğine dair haberler çıkan İmirzalıoğlu, "Yalan, öyle bir şey yok! Ama saçla ilgili sıkıntılar olduğunda birtakım destekler alınabilir. Önemli olan insanın kemiğiyle oynamamasıdır. Çünkü estetik bir iş yapıyoruz, estetik olan her şeyde dikkatli olunmalıdır" diye konuştu.

  ANLATMADI

  Bir yıllık aranın ardından ekranlara yeni dizi, beyazperdeye de yeni bir sinema filmiyle döneceğini müjdeleyen Kenan İmirzalıoğlu, projeleriyle ilgili ser verip sır vermedi. Ay Yapım'ın bir dizi projesinde rol almaya hazırlanan İmirzalıoğlu, Ekim ayında da sinema filmiyle beyazperdede olacağını söyledi.

  Sabah

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir