Euro
15.4493
0.86%
Dolar
13.6088
0.59%
Altın
795.8650
0.81%
Borsa
1,993.19
0.67%
Bitcoin
569.427
-0.45%
4ºC
İstanbul
Bulutlu 4 C

  Kerem Bürsin'den evlilik açıklaması

  Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya rol aldıkları reklam filminin basın toplantısında açıklamalar yaptı.
  • 19.04.2016 - 11:44
  Kerem Bürsin'den evlilik açıklaması

  Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya çifti birlikte rol aldıkları reklam filminin basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Uzun süredir aşk yaşayan Sarıkaya ile Bürsin çifti ilişkileri ile ilgili ilk kez konuştu.

  Kerem Bürsin den evlilik açıklaması #1

  "HİKAYE BİZDEN ÇIKTI"

  Serenay Sarıkaya, kendilerine yöneltilen "Birlikte bir projede yer alacak mısınız" sorusuna, "Uzun zamandır hazırlandığımız bir proje var. Netleşince zaten gerekli açıklamalar yapılacak" derken, Kerem Bürsin de "Dizi çalışmaları devam ediyor. Bir grup çalışması oldu. Hikaye bizden çıktı. Bakalım nasıl olacak" diye konuştu.

  Kerem Bürsin den evlilik açıklaması #2

  "ÇAĞATAY'I RAKİP GÖRMÜYORUM"

  Kerem Bürsin, "Çağatay Ulusoy'u kendinize rakip görüyor musunuz" yönündeki soruya "Rekabet yanlış bir kelime. Hele yaptığımız işte.Hepimiz meslektaşız. Hayatta tek rakibin kendindir. Hayırlısı olsun" dedi.

  Kerem Bürsin den evlilik açıklaması #3

  "EVLİLİK CİDDİ BİR ŞEY"

  Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya hayranlarınının en merak ettiği konulardan biri de hiç şüphesiz ünlü çiftin evlilik düşünüp düşünmediği. Bürsin evlilikle ilgili sorulara, "Evlilik ciddi bir şey. Biz şu an gayet memnunuz" diyerek henüz nikah masasına oturmayı düşünmediklerini söyledi.

  Kerem Bürsin den evlilik açıklaması #4


  Görüş Bildir