Euro
15.2390
-0.32%
Dolar
13.6325
0.31%
Altın
793.1010
-0.19%
Borsa
1965
0.71%
Bitcoin
504.800
-2.98%
3ºC
İstanbul
Bulutlu 3 C

  Kim Kardashian'ın güzellik sırları

  Dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian güzellik sırlarını verdi.
  • 05.11.2014 - 10:50
  Kim Kardashian'ın güzellik sırları

  kim kardashian

  Magazin dünyasında her daim adından söz ettirmeyi başarabilen Kardashian kardeşlerden Kim Kardashian, güzellik sırlarını anlattı.

  İşte kim Kardashian'ın güzelliğinin sırrı...

  KİRPİKLER ÖNEMLİ

  - Kardashian’ın kirpikleri herkes tarafından büyük ilgi görüyor. Kardashian bunun sırrının doğru rimel kullanmakta olduğunu belirtiyor. “ Kirpiklerinizin güzel görünmesini istiyorsanız toplanmayacak ve kirpik tipinize uygun bir rimel kullanmanız gerekir. Bu sayede doğal ancak çarpıcı kirpiklere kavuşabilirsiniz,” diyor.

  Kim Kardashian Fotoğrafları

  "İLK ÖNCE PUDRA"

  - Makyaj yaparken izlediği adımlar Hollywood ışıkları altında ışıl ışıl parlayan güzel Kim Kardashian, ilk adımın pudrayla başlaması gerektiğini savunuyor. “ Vücudunuzun üzerinde parlayan ışıltılı pudraları tercih edebilirsiniz. Fondöten sürmeden önce bu tür pudralardan kullanırsanız doğal bir parlaklık elde edebilirsiniz.”

  "MAKYAJINIZI TEMİZLEMEDEN ASLA YATAĞA GİRMEYİN"

  Güzelliğinin sırrı olarak tek bir şey gösteriyor Kardashian: Makyajınızı temizlemeden asla yatağa girmeyin! Cildin gözeneklerinin açık olmasının doğal güzellik için çok büyük önemi olduğunu vurgulayan Kim, her kadının makyajını temizlemeden asla yatağa girmemesi gerektiğini belirtiyor.

  En çok sevdiği saç ve makyaj şekli nedir?

  Kim Kardashian saçlarını tepeden toplamaya ve kirpiklerini ön plana çıkaracak bir makyaj yapmaya bayılıyor. Doğal güzelliğini daha da ön plana çıkaran bu püf noktalarıyla güzelliğinin ve bu güzelliği nasıl sergileyeceğinin farkında!

  Kim Kardashian ın güzellik sırları #2


  Görüş Bildir