Euro
10.0121
-0.56%
Dolar
8.4111
-0.53%
Altın
495
-0.44%
Borsa
1.387
-0.33%
Bitcoin
329.000
-3.24%
30ºC
İstanbul
Güneşli 30 C

  Konserini iptal eden Gökhan Türkmen protesto edildi İZLE

  Gökhan Türkmen, ses sistemi ve altyapı yetersizliği gerekçesiyle konserini iptal etti.
  • 05.05.2015 - 09:34
  Konserini iptal eden Gökhan Türkmen protesto edildi İZLE

  Konserini iptal eden Gökhan Türkmen protesto edildi İZLE #1

  BEÜ tarafından düzenlenen "21. Uluslararası Bilim ve Gençlik Haftası" kapsamında üniversitenin Farabi Kampüsü'nde konser verecek olan Türkmen'in, konser saatinde sahneye çıkmaması üzerine öğrenciler ıslık çalarak durumu protesto etti.

  SAHNEYE PET ŞİŞE ATILDI

  Gökhan Türkmen'in "ses sistemi ve elektriksel arıza nedeniyle sahne alamayacağı"nın bildirilmesi üzerine konsere gelen öğrenciler, sahneye pet şişe atarak duruma tepki gösterdi.

  Bu arada kısa süreli elektrik kesintisi yaşanması nedeniyle öğrenciler sahne önündeki barikatları yıkmaya çalıştı.

  Bunun üzerine üniversitenin güvenlik görevlileri öğrencileri sakinleştirmeye çalıştı. Gökhan Türkmen, sosyal paylaşım sitesinden konuyla ilgili yaptığı açıklamada, sorumluluğunun her zaman farkında olan bir ekip olduklarını belirterek, şu ifadelere yer verdi: "Konserin gerçekleşmesi için elimizden gelen her şeyi yaptık. Mağduriyetinizi biliyoruz ve anlıyoruz. Açıklama yapmak veya o kadar insan bizim için geldi diye yine programımızı yapmak isterdik ki bunu yapabilmek için sistemin az da olsa çalışabiliyor olması gerekirdi. Ancak öyle bir şey olamadığı, ses sisteminin uygunsuzluğu ve altyapının yetersizliği yüzünden biz bu konseri veremedik. Bu konserin umarım telafisi olur. Biz de istediğimiz konseri gerçekleştirmiş oluruz. Tekrar herkesten özür dileriz."

  Konserini iptal eden Gökhan Türkmen protesto edildi İZLE

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir