Euro
11.1924
1.02%
Dolar
9.6026
1.08%
Altın
553.67
1.55%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
586.617
-1.75%
13ºC
İstanbul
Açık 13 C

  Kuşum Aydın hayatta olmayan babasına sitem etti

  Şarkıcı Kuşum Aydın, hayatını kaybeden babasına sitem etti; "Ölmeden önce lafı gediğine koyup gitti. Artık yukarıda hesaplaşacağız."
  • 21.06.2015 - 13:48
  Kuşum Aydın hayatta olmayan babasına sitem etti

  Kuşum Aydın hayatta olmayan babasına sitem etti #1

  Radikal'den Armağan Çağlayan'a konuşan şarkıcı Aydın, muhafazakar bir aileden geldiğini, ailesinin Fatih Karagümrüklü olması nedeniyle özel hayatında çok sıkıntı yaşadığını belirterek, hayatta olmayan babasına da sitem etti;

  YUKARIDA HESAPLAŞACAĞIZ

  "Babalar hiçbir zaman evladına öyle yapışmaz. Ben onun acısını çok çektim. Hiçbir zaman babam, o sevgisine rağmen... Babam da akıllı bir adamdı. Ölmeden önce lafı gediğine koyup gitti. Artık yukarıda hesaplaşacağız. 'Ben gidiciyim herhalde' dedi. Kanser hastalığında, ölüme yakın, şöyle dedi: “Sağol, bize bu yaşa kadar torun yerine kedileri sevdirttin!” Nasıl kötü oldum anlatamam, kendime günlerce gelemedim. Ben ona o cümlenin üzerine binlerce söz söylerim de bizde hala bir el pençe divan, bir şey diyemedim.

  BİR KERE BİLE SAHNEME GELMEDİ

  İçime oturdu ama sonra anneme söyledim. Babam bir kere bile sahneme gelip beni seyretmedi kardeşim! Annem hep en önde oldu ama babam hiç yoktu. İstemedi… Karagümrüklü bir adam ya… Biraz da ben frapanım. Kim bilir kulağına ne duyumlar gidiyorsa, hoşuna gitmiyordu.

  TASVİP ETMEDİLER AMA PARAYI DA SEVİYORLARDI

  Ama parayı da seviyorlardı maşallah, o ne olacak? Hiçbir zaman “Al paranı lan, istemem senin kirli paranı!” demediler. O nasıl olacak?

  Hem tasvip etmediler hem de parayı seviyorlardı diyorsun!

  Ama çok özlüyorum. Haftada bir gün babama giderim, “Ne olurdu baba bana sarılsaydın…” diyorum. İnanılmaz özlüyorum babamı. Babamı bu kadar özleyeceğimi hiç ummazdım."

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir