Macy Gray'in kulis istekleri sağlıklı yaşam listesi gibi

Macy Gray'in kulis istekleri sağlıklı yaşam listesi gibi

MACY GRAY SIVI TÜKETECEK, EKİBİ ZİYAFET ÇEKECEK

4 Haziran Pazartesi akşamı Turkcell Kuruçeşme Arena'da ilk kez sahne alacak olan sanatçının kulis istekleri organizasyon şirketi BKM'ye ulaştı. Domuz eti ve hayvansal gıdalar tüketmeyen sanatçı, sahne öncesi bol bol sıvı tüketecek. Su, soda, süt, çay, kahve, gazlı içecekler, portakal, elma suyu, karışık konsantre olmayan meyve suları, karışık bitki çayları, kahve için krema, taze limon, bal, buz, spring water, bira, beyaz şarap, enerji içeceği ve çorba Macy Gray'in kulisinin olmazsa olmazları.

EKİBİ BOĞAZ KIYISINDA KAHVALTI YAPACAK

Prova yapmak ve tüm hazırlıkları görmek için erken saatlerden itibaren konser alanına gelecek olan Macy Gray orkestrası ve ekibi; yumurta, ekmek, reçel, salam, sosis, vejetaryen sosis, bol miktarda meyve suyu ve kahve ile Boğaz kıyısında kahvaltı yapacak. Akşam sahne öncesi, çorba, humus, ızgara tavuk göğsü, balık, falafel, soya peyniri, pilav, makarna, taze sebze ve meyve tabakları, kurutulmuş meyve, fındık ve fıstık, tortilla ve patates cipsleri, kurabiye, çikolata çeşitleri, ekmek, patates kızartması ve tatlılardan oluşan menüsü ile konser öncesi ziyafet çekecek.

KONSER HEYECANLA BEKLENİYOR

Son on yılın en başarılı neo-soul, r&b ve pop vokallerinden, Grammy ödüllü Macy Gray, 4 Haziran Pazartesi akşamı, BKM ve HIP işbirliği ile Turkcell Kuruçeşme Arena'da hayranları ile buluşacak. Macy Gray benzersiz sesi ve tarzıyla, sevilen hitleri ve geçtiğimiz ay çıkan son albümü "Covered" parçalarından oluşacak repertuarı ile unutulmayacak bir performansa imza atacak.En Stil Bayan Artist "Macy"99 yılında çıkardığı ilk albüm ile, aday olduğu 2 Grammy'den birini, Madonna ve Britney Spears'ı geride bırakarak kazanan sanatçı önümüzdeki yıllarda kalıcı olacağının sinyallerini vermiş oldu. Aynı yıl Mtv Awards ve Brit Awards gibi bir çok ödül alan Macy Gray, çok kısa zamanda çağdaş divalar arasındaki yerini aldı.Santana, Justin Timberlake, Fatboy Slim, Fergie, Nathalie Cole, Will. I.Am, Bobby Brown gibi farklı tarzlardan bir çok sanatçı ile iş birliği yapan Macy Gray, 2001 yılında Vouge dergisi tarafından "En Stil Bayan Artist" seçilerek, tarzıyla da anılır oldu."Covered" albümü ile büyülüyor
Çocukluğundan beri farklı bir sese sahip olan, okulda dalga geçilmemek için az konuşmayı seçmiş Macy Gray, yıllar sonra dinleyicisinin kulağını kolay kolay terketmeyip, uzun süre kalan, tartışmasız en karizmatik ve kendine özgü seslerden birine sahip olacağını tahmin edememişti.