Petrol
94.77
-3.44%
Euro
18.242
-0.86%
Dolar
17.9531
0.12%
Altın
1.027
-1.14%
Borsa
2857
-0.25%
Bitcoin
436.079
-0.14%
24ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 24 C

  Malkoç Süalp: Bade üzerime yürüdü

  Mahkeme, eşi Bade İşçil’in koydurduğu 2 aylık yaklaşmama ve öfke kontrolü kararına itiraz eden Malkoç Süalp’i kısmen haklı buldu.
  • 16.07.2015 - 08:34
  Malkoç Süalp: Bade üzerime yürüdü

  Malkoç Süalp: Bade üzerime yürüdü #1

  Bade İşçil’in suçlamalarına itiraz eden Malkoç Süalp, ünlü oyuncunun lüks ve şöhret tutkusu nedeniyle aralarında tartışma çıktığını, boşanmayı da asıl kendisinin istediğini ileri sürdü. Mahkeme, Süalp’i kısmen haklı buldu. Bu gelişme üzerine İşçil’in konutuna ve işyerine 2 ay yaklaşmaması, ayrıca öfke kontrolü ve stresle başa çıkma için rehabilitasyon programlarından destek alması kararı kaldırıldı. Mahkeme, Malkoç Süalp’in eşine karşı şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama benzeri söz ve davranışlarda bulunmaması yönündeki kararın ise devamına karar verdi.

  Malkoç Süalp, eşinin iddialarına ve suçlamalarına itiraz dilekçesinde şöyle karşılık verdi:

  "AŞIRI KISKANÇ"

  * Eşimin aşırı kıskançlığı, hırs tutkusu ve agresif yapısı yüzünden tartıştık. Tartıştığımız süreçte hiçbir zaman onu tehdit etmedim, hakarette bulunmadım. Buna rağmen eşim bana boşanma davası açtı. Daha sonra kendisi de pişman olup vazgeçti. Bana bebeğimiz için barışmak istediğini söyledi. Çocuğumuz için teklifini kabul ettim.

  "BOŞANMAK İSTEDİĞİMİ SÖYLEDİM"

  Boşanma durumunu basına duyurunca yine aramızda tartışma çıktı. Bu tartışmalar sırasında feragat ettiği boşanma davasının arkasında olduğunu, dilekçedeki iddialarının az bile olduğunu, aslında pişman olmadığını söyledi. Ben de kendisine evliliğin böyle yürümeyeceğini, boşanmak istediğimi söyledim.

  "BADE ÜZERİME YÜRÜDÜ"

  Boşanmak istediğimi söyleyince “Ben sana daha neler yapacağım, senin iş hayatını bitireceğim, senin hayatını mahvedeceğim” diyerek tehditte bulundu. Bu tehditleri 7-8-9 Temmuz 2015 tarihlerinde, üç gün boyunca sürdürdü. Üzerime yürüdü. Asıl şiddete uğrayan benim. Suçlamaları kabul etmiyorum.

  "REKLAM UĞRUNA AİLESİNİ DAĞITTI"

  Bade İşçil’in banka hesaplarında parası bulunduğu gibi ayrıca çok sayıda film teklifi aldığı ve kendisine yüksek miktarda ücretler teklif edildiği kaydedilerek “Reklam uğruna ailesini dağıtmıştır” denildi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir