Euro
9.6576
-0.26%
Dolar
8.0516
-0.24%
Altın
452.14
0.4%
Borsa
1.413
0.25%
Bitcoin
508.336
-2.63%
12ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 12 C

  Malkoç Sualp'in evleneceğine kimse inanmıyor

  Bade İşçil'in evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi Malkoç Sualp en yakın arkadaşlarını bile şaşırttı
  • 17.04.2013 - 09:53
  Malkoç Sualp'in evleneceğine kimse inanmıyor

  Malkoç Sualp in evleneceğine kimse inanmıyor #1

  15 Mart'ta tanışıp aşk yaşamaya başlayan Bade İşçil ve Malkoç Sualp, kısa sürede evlenmeye karar verip 31 Mayıs'a gün aldı.

  KANKALARI ŞÜPHELİ

  Çiçeği burnunda aşıklar etrafta mutluluk pozları saçıyor. Kısa sürede evlenmeye karar verip ailelerini tanıştıran, geçtiğimiz hafta gün alıp organizasyona başlayan çiftin düğünü şimdiden merakla bekleniyor. Ancak, Sabah magazin yazarı Bülent Cankurt'un köşesinde kaleme aldığı yazıya göre, yaşadığı ilişkiler nedeniyle adı 'playboy'a çıkan Malkoç Sualp'in en yakın arkadaşları dahi son anda nikahtan vazgeçeceğini düşünüyor. Zira Sualp, İşçil'le aşk yaşamaya başlamadan önce iki kez nikahtan dönmüştü. 

  Malkoç Sualp in evleneceğine kimse inanmıyor #22010 yılında Tülin Şahin’in eşi Memet Özer’in ablası Demet Hanım ile ciddi bir ilişki yaşayan ve evlilik planları yapan Malkoç, sevgilisi Demet’i ailesiyle tanıştırmıştı. Fakat çift, sessiz sedasız ilişkiyi noktamıştı.

  ÖZEL DİKTİRMEYECEK

  Malkoç Sualp in evleneceğine kimse inanmıyor #3Herkes Sualp'in nikahtan vazgeçeceğini düşünse de hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Düğün organizasyonunu İrem Yargıcı'ya emanet eden Bade İşçil, tarihin çok yakın olması nedeniyle özel gelinlik diktirmeyecek. İşçil, düğününde hazır gelinlik giyecek. Çiftin tanışmasına vesile olan Özgür Masur, düğün sonrası parti için İşçil'e çok özel bir elbise dikecek. 

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir