Euro
15.3384
0.62%
Dolar
13.4919
0.50%
Altın
798.3260
0.32%
Borsa
2,042.08
0.00%
Bitcoin
572.563
0.33%
4ºC
İstanbul
Güneşli 4 C

  Mehmet Aslan sevgilisi Saba Tümer izin verirse evlenecek

  Cenk Eren'in programına aralarında aşk dedikodusu çıkan Saba Tümer ve Mehmet Aslan katıldı.
  • 08.11.2012 - 12:29
  Mehmet Aslan sevgilisi Saba Tümer izin verirse evlenecek

  Mehmet Aslan sevgilisi Saba Tümer izin verirse evlenecek #1

  ENSONHABER.com/DETAY HABER  Cine5 ekranlarının sevilen programı Cenk'in Ev Hali'nde Cenk Eren'in konukları, aralarında aşk dedikoduları çıkan Saba Tümer ve Mehmet Aslan'dı. Keyifle geçen programda aralarındaki aşk dedikodularına da cevap veren ikili, çok iyi arkadaş olduklarını, birlikte vakit geçirmekten çok keyif aldıklarını, hatta birbirlerinin ilişkilerine bile karıştıklarını programda anlattı. Ünlü sunucu programda Cenk Eren'in hazırladığı yemeğe elma soyarak katkıda bulunurken, Mehmet Aslan yemek yemeyi daha çok sevdiğini söyleyerek hazırlık yapan ikiliyi izledi.

  "SEZEN AKSU KİTAP GİBİ"

  Cenk Eren'in Sezen Aksu ile gerçekleştirdiği programı ve öncesinde yaşadıklarını sorması üzerine Tümer, hayatında gerçekleştirdiği en özel programlardan biri olduğunu ve çekimin hiç bitmesini istemediğini söyledi. Sezen Aksu'nun kitap gibi olduğunu söyleyen Tümer, Aksu'nun tüm sorularını cevaplandırdığını, onun için bu programın çok keyifli ve özel bir program olduğunu belirtti.

  SABA AMERİKA'DA YAŞAYACAK

  Tümer, önümüzdeki sene bir yıllığına ekranlardan uzaklaşacağını ve Amerika'da yaşayacağını da programda açıkladı. Tümer, kendisine yatırım yapmak için böyle bir tercih yaptığını söylerken, "Bu seyahatin arkasında bir ilişki var mı?" sorusunu ise cevaplandırmadı. Tümer'in Amerika'ya gideceğini yayın esnasında öğrenen Aslan ve Eren bu habere çok şaşırdı.

  MEHMET SABA İZİN VERİRSE EVLENECEK

  İkili ilişkilerinde çok yakın olduklarını anlatırken, Aslan evleneceği kızı seçerken bile Saba Tümer'in fikrini alacağını belirtti. Saba Tümer'in ilişkilerde ince eleyip sık dokuduğunu söyleyen Aslan, Cenk Eren'in "Ne zaman evleneceksin?" sorusuna da "Saba izin verince" diye cevap verdi. Programda keyifle sohbet eden ikili aldatma üzerine de konuştu. Aldatan erkeği gözünden anlayacağını söyleyen Tümer, Mehmet Aslan'ın yaşadığı ilişkilerde çok sadık olduğunu anlattı.

  Saba Tümer'in güçlü bir kadın olduğunu söyleyen Aslan, "Güçlü kadınların evlilikle işi olmaz" deyince itiraz eden Tümer, "Kısmetimi kapatıyorsun!" diyerek ünlü kahkahasını attı.


  Görüş Bildir