Euro
11.0183
2.49%
Dolar
9.4494
2.58%
Altın
541.02
2.51%
Borsa
1.455
1.58%
Bitcoin
597.000
-3.09%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 17 C

  Mehmet Günsür üçüncü kez baba oldu

  Yakışıklı oyuncu 1 hafta önce 3. kez baba olduğunu söyledi.
  • 29.11.2012 - 09:05
  Mehmet Günsür üçüncü kez baba oldu

  Mehmet Günsür üçüncü kez baba oldu #1

  Muhteşem Yüzyıl'ın Şehzade Mustafa'sı Mehmet Günsür'ün üçüncü çocuğu 1 hafta önce dünyaya geldi.

   Hafta sonu Bahreyn Prensi'nin Çırağan Sarayı'ndaki davetine katılan "Muhteşem Yüzyıl"ın Şehzade Mustafa'sı Mehmet Günsür, uzun bir aradan sonra ilk kez İtalyan eşi yönetmen Katerina Mongio'yla objektiflere takıldı. Çift dün Etiler Altuğ Optik'te güneş gözlüğü baktı. Çifte Mongio'nun annesi de eşlik etti. Mağazada dikkatle gözlükleri inceleyen Günsür, numaralı gözlüğünün bakımını yaptırdı ve iki tane de güneş gözlüğü satın aldı. Bu sırada Günsür, basının görüntü aldığını fark edince eşi ve kayınvalidesini içeride bırakıp dışarı tek başına çıktı.

  ELEŞTİRİLERİ OKUMAMIŞ

  Günsür önce gazetecilere "Beni birine mi benzettiniz arkadaşlar?" diye takıldı. Ardından sorular üzerine "Muhteşem Yüzyıl"ın çekimlerinin çok iyi gittiğini belirten Günsür, Başbakan'ın diziyle ilgili eleştirileri için de "Bilmiyorum, okumadım ve görmedim" yanıtını vermeyi tercih etti.

  3. ÇOCUĞU YAPTI

  İki çocuk babası olan ünlü oyuncu eşinin hamile olduğu yönünde çıkan haberler için de "Evet, eşim hamileydi ancak 1 hafta önce bebeğimiz dünyaya geldi" diye konuştu.

  Günsür'ün ardından eşi ve kayınvalidesi mağazadan dışarı çıktı. İtalyan plakalı aracına binen Günsür'ün yanına doğru ilerleyen eşi, basına görüntü vermemek için yüzünü saklayarak otomobile bindi. Gazetecilere gülümseyip el sallayan Günsür, hızla uzaklaştı.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir