Euro
13.9759
-0.24%
Dolar
12.3629
-0.05%
Altın
711.19
-0.26%
Borsa
1.776
-2.35%
Bitcoin
726.575
3.69%
17ºC
İstanbul
Açık 17 C

  Merve Boluğur‘dan çarpıcı açıklamalar

  Güzel oyuncu Merve Boluğur, özel hayatını ve ailesini anlattı.
  • 25.09.2014 - 11:22
  Merve Boluğur‘dan çarpıcı açıklamalar

  Merve Boluğur‘dan çarpıcı açıklamalar #1

  Merve Boluğur, yeni kozmetik anlaşması kapsamında gittiği New York’ta, Marie Claire dergisine samimi açıklamalarda bulundu. Çocukluğundan annesinin sınırsız sevgisine, 'Özgür ruhlu' babasından aşka kadar hakkında merak edilen her şeyi bu özel görüşmede anlattı.

  Güzel oyuncu röportaja çocukluğundan, ailesinden giriyor: “Annem, babam ve erkek kardeşimle büyüdüm. Hatta hâlâ beraberiz, hâlâ evin küçük kızı gibi hissediyorum kendimi. Annem, bana bağımlılık derecesinde düşkündür. Anaçlıksa, sonuna kadar...

  Güzel Oyuncu Merve Boluğur

  "ANNEM ÇOK ÖZEL BİR KADIN"

  Bunun içinde de bir sürü şey barındırıyor. En ufak, en alakasız olayda bile yanıma koşar, ‘A bunu nasıl halletmiş?’ dersin. Enteresan bir annem var, gerçekten çok özel bir kadın.”

  Merve Boluğur‘dan çarpıcı açıklamalar #2

  "BABAM BENİ RAHAT BIRAKTI"

  Babamın çok güzel bir özelliği var. Beni hiçbir anlamda sıkmamıştır. Yolun ne tarafına gideceğimi her zaman bana bırakmıştır. Onun açısından baktığınızda da, bir kız çocuğunun böyle büyümesi çok güzel bir şey. Bu demek değildir ki her istediğini yaşa, ne yaparsan yap. Size yol gösteren biri olduğu zaman, doğruyu seçebiliyorsunuz. Bu konuda çok şanslıydım ben.

  Özellikle bizim işimizde ailenin desteği çok önemli. Ben manevi olarak büyük bir doyum, güç hissediyorum. Bunu hiçbir şekilde satın alamazsınız, yerini de dolduramazsınız.

  Merve Boluğur‘dan çarpıcı açıklamalar #3

  "ERKEKTE ŞEYTAN TÜYÜ VAR MI, ONA BAKARIM"

  Hayatımdaki insanla her şeyimi paylaşabilmeliyim, en doğal halimle onun yanında olabilmeliyim, bunlar benim için çok önemli.

  Bir de benziyorsanız birbirinize, daha güzeli yok... Sevgiyi içinde yaşamamalı insan, dışarı akıtabilmeli. Bu da, onu karşılıklı olarak ifade etmekten geçiyor. Yeri gelir bir yazı, yeri gelir bir söz, yeri gelir ufak bir hareket olur ama bunu gözlerde, bedende ya da lafta görüp hissetmeliyim. Sevgi, paylaştıkça güzel.

  Erkeğin şeytan tüyüne bakarım. Bir ortamda biri girer içeri, dönüp bakarsın, çok yakışıklı değildir ama bir enerjisi vardır; bakışı, sesi, dans edişi... Bir de ben bir şey söylemeden, hiç beklemediğim anda sürprizler yapan, düşünceli, ince ruhlu adam severim.”

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir