Euro
9.6725
0.69%
Dolar
8.0578
0.63%
Altın
460.49
1.36%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
452.900
-9.20%
14ºC
İstanbul
Çok bulutlu 14 C

  Meryem Uzerli’den Ayşe Arman’a ilginç açıklamalar

  Muhteşem Yüzyıl’ı bırakarak Almanya’ya geri dönen Meryem Uzerli, hakkındaki söylentilere açıklık getirdi.
  • 22.08.2013 - 08:56
  Meryem Uzerli’den Ayşe Arman’a ilginç açıklamalar

  Meryem Uzerli’den Ayşe Arman’a ilginç açıklamalar #1

  Tükenmişlik Sendromu’na yakalanarak Hürrem karakterini canlandırdığı Muhteşem Yüzyıl’ı bırakıp Berlin’e geri dönen Meryem Uzerli, gittiği günden beri hakkında çıkan söylentilere Ayşe Arman aracılığı ile cevap verdi.

  "SAVCI VE OKAY’A HEP TEŞEKKÜR ETTİM"

  "Muhteşem Yüzyıl için bana inanan Timur Savcı ve Meral Okay’a hep teşekkür ettim" diyen Meryem Uzerli, gittikten sonra kendisinin birçok kişi tarafından korunmaya çalışıldığını da belirterek "Bu kadar çok sevildiğimi ben de bilmezdim" dedi.

  OLGUN HÜRREM’İ ZATEN BAŞKASI OYNAYACAKTI

  Ayrıca Meryem Uzerli, "Hürrem rolünün olgunluk dönemini benim oynamayacağım başından belliydi" dedi. Vahide Gördüm’ü de çok beğendiğini sözlerine ekleyen Uzerli, şöyle dedi; "Ben çok az oynayıp devredecektim Hürrem’i yeni sezonda. Ama işte dayanamadım kaçtım. Sonuçta Muhteşem’i bırakamazdım. Ama her şey üst üste geldi ki, kendimi kurtarmam lazımdı"

  BUNU MANŞET YAPAR MISIN

  Röportajda dikkat çeken bir diğer bölüm ise Meryem Uzerli’nin Ayşe Arman’dan isteğiydi. Uzerli, "Ben çok salağım ama iyi kalpliyim, gerçek bu" diyerek Ayşe Arman’dan bu sözleri başlığa taşımasını istedi. Ayşe Arman ise "Başlık yapmam ama sen çok tatlısın" diye karşılık verdi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir