Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
492.849
-4.90%
2ºC
İstanbul
Çok bulutlu 2 C

  Metin Yıldız: Elvan'ı dövmek o kadar kolay değil - Video

  Metin Yıldız, dayak attığı iddia edilen eşi Elvan Yıldız ve kızıyla olan ilişkisi hakkında konuştu.
  • 03.10.2012 - 13:43
  Metin Yıldız: Elvan'ı dövmek o kadar kolay değil - Video

  Metin Yıldız: Elvan ı dövmek o kadar kolay değil - Video #1

  ENSONHABER.com/DETAY HABER  Şimdilerde 'Alemin Kralı' adlı dizide rol alan tiyatrocu ve oyuncu Metin Yıldız, geçtiğimiz aylarda eşini aldattığı ve dayak attığı gerekçesiyle, eşinin şikayeti üzerine karakolluk olmuştu. Metin Yıldız ve Elvan Yıldız, bu olayların ardından geçtiğimiz gün Tüketici Akademisi Gıda Zirvesi Ödül törenine birlikte katılarak akıllarda soru işareti bırakmıştı.

  Bugün '2. Sayfa'ya konuk olan Metin Yıldız, eşi Elvan Yıldız'ı dövdüğü iddialarına yanıt verdi; ''Benim o dönem yaşadıklarım, çektiklerim de çok kolay şeyler değildi. Belli bir yere kadar çok çalışmışım. Her şey yolunda giderken birden 'o adam' olmak o kadar üzücüydü ki. Ben o adam değilim. O bir kavgaydı, karşılıklı bir kavgaydı. Ben sadece darp raporu almadım. Onun kadar bende de çeşitli izler vardı. Elvan aşkından yaptı, sevgisinden yaptı. Bütün bunların ardında bana olan sevgisi vardı. Hastalıklı bir sevgiye dönüştü. En korktuğum şey de bu. Hani 'Seni Seviyorum'u kabul etmiyorum. Bu kadar çok sevip sadece bana bağlı hayat yaşamak doğru değil. Ben evden çıktığımdan itibaren, hakkımda yazılanlarla baş etmeye çalışıyordu. Akışına bırakması gerekiyordu."

  Evliliğini ise, kaza geçirdikten sonra Elvan Yıldız'ın kendisi bırakıp yazlığa gitmesi ve önceki evliliğinden olan kızı Berfin'le bir türlü anlaşamaması nedeniyle bitirdiğini dile getirdi.

  Metin Yıldız: Elvan'ı dövmek o kadar kolay değil

  Metin Yıldız: Elvan ı dövmek o kadar kolay değil - Video #2


  Görüş Bildir