Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
475.139
0.13%
19ºC
İstanbul
Açık 19 C
  Mine Tugay'ın diziden ayrılma nedeni belli oldu

  Mine Tugay'ın diziden ayrılma nedeni belli oldu

  Medcezir'in kadrosundan çıkarılan Mine Tugay’ın yönetmen Ali Bilgin’in sevgilisi Defne Kayalar’ın rolü arttığı için gerginlik yaşadığı ortaya çıktı.
  • 17.07.2014 - 09:28

  mine tugay

  Amerikan The O.C (Orange Country) dizisinin yerli uyarlaması Medcezir’in önemli karakterlerinden Ender Serez’i canlandıran Mine Tugay, sezon finalinde ağır bir trafik kazası geçirmiş ve daha sonra kadrodan çıkarıldığı öğrenilmişti.

  Selim eşi Ender'in kendisini aldattığını öğrendi

  ROLÜ AZALINCA KAPRİS YAPTI

  Güneş'te yer alan habere göre, dizide tarzı ve oyunculuğuyla öne çıkan Tugay’ın rolü, kardeşi Sedef’i canlandıran Defne Kayalar’ın ekibe katılmasıyla azaldı. Aynı zamanda dizinin yönetmeni Ali Bilgin’in de kız arkadaşı olan Kayalar’ın rolünün artmasıyla Tugay’ın sette gerilmeye başladığı, ardından da daha kaprisli bir oyuncu haline geldiği öne sürülüyor. Tugay, diziden ayrıldığı kesinleşince sosyal medya hesabına “Ender Serez, seni oynamayı gerçekten özleyeceğim” yazdı.

  Mine Tugay Kimdir

  Mine Tugay Haberleri

  HIRSIZA AŞIK OLACAK

  Mine Tugay, yeni sezon için yapımcı Birol Güven’le anlaştı. atv’de yayınlanacak “Aşk Hırsızı” dizisinde Tugay, eşi tarafından terk edilmiş çocuğuyla yaşayan bir kadını oynayacak.

  Babasının bir gün eve döneceğini söyleyerek oyaladığı çocuğu bir gece yarısı eve giren hırsızı babası sanacak ve ardından Tugay, çocuğunu üzmemek için hırsızıyla eşi rolünü oynaması için bir anlaşma yapacak. Bu anlaşma devam ederken iki taraf arasında aşk başlayacak.

  Ender ile Selim kaza yaptı

  Medcezir'de sürpriz final

  Mine Tugay ın diziden ayrılma nedeni belli oldu #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir