Euro
15.2432
-0.48%
Dolar
13.4296
-0.74%
Altın
795.5670
0.77%
Borsa
2,042.08
3.14%
Bitcoin
572.503
0.14%
2ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 2 C

  Muammer Ketenci: Hülya'nın yüzünde hoşaflıklar başlamış

  Seda Sayan’ın bugünkü programına Ahu Tuğba ile kızı Anjelik konuk oldu.
  • 18.10.2012 - 14:44
  Muammer Ketenci: Hülya'nın yüzünde hoşaflıklar başlamış

  Muammer Ketenci: Hülya nın yüzünde hoşaflıklar başlamış #1

  ENSONHABER.com/DETAY HABER Tv8'de hafta içi her gün yayınlanan Seda Sayan'ın sunduğu 'Seda Sultan' bütün hızıyla sürüyor. Seda Sayan'ın bugünkü programına, şarkıcı Aslı Hünel, modacı Muammer Ketenci, evlilik danışmanı İnci Yeşilyurt ve Ahu Tuğba ile kızı Anjelik katıldı.

  OBAMA İLE GÖRÜŞMESİNİ ANLATTI

  Ahu Tuğba'nın kızı Anjelik programda ABD Başkanı Obama'nın karşısına nasıl çıktığını, neler konuştuğunu anlattı. Anjelik, 'Obama'nın karşısında ismim anons edildi. Yanına nasıl gittiğimi bilmiyorum. Nasılsın dedi bana, politikadan bahsetti ben heyecandan bilmiyorum dedim. Obama okula delik ayakkabılarla gidiyordum öğrenciliğin nasıl olduğunu biliyorum dedi. Önce bir davetiye geldi inanamadım. Ne zamanki kameralar geldi o zaman gerçek olduğunu anladım. Türkiye'de okuduğumda anneme beni şikayet edip Shaskepare okuyor diyorlardı. Beni ödevlerimi yapmadığım için eleştiren öğretmenler görsün nereye geldiğimi.'

  "HÜLYA'NIN BAŞKANLIĞI ÖNEMSİZ"

  Ahu Tuğba da programda  49. Antalya Film Festivali'ni değerlendirdi. Tuğba, "Hülya Avşar'ın başkanlığı çok önemli değildi. Orada Türkan Şoray vardı. Hülya hiç film çekmiş mi montaja girmiş midir mutfağa girmiş midir? Festivalde en iyi oyuncu ödülünü Kadir İnanır almalıydı." dedi.

  "HÜLYA'NIN YÜZÜNDE HOŞAFLIKLAR BAŞLAMIŞ"

  Modacı Muammer Ketenci de, Hülya Avşar'ın Antalya Film Festivali'nde giydiği kıyafetleri eleştirdi. Ketenci Hülya Avşar için 'Yaşı elliye gelince yüzünde hoşaflıklar başlamış.'' dedi.

  AHU TUĞBA'DAN ALDATILMA İTİRAFI

  Ahu Tuğba programda ayrıca defalarca aldatıldığını da itiraf etti Tuğba, "Kocam beni sürekli arıyordu, şüphelendim. İtfaiyeye kapı açılmıyor dedim. İtfaiye merdiveni ile dama çıktım kocamı bastım. Yediğim boynuzlar köprü olur" dedi. Tuğba Seda Sayan'a da "Kocamla beni aldatanlardan biri de senin halan (Bülent Ersoy) dedi."


  Görüş Bildir