Euro
10.1753
0.14%
Dolar
8.6596
-0.06%
Altın
491.35
-0.05%
Borsa
1.392
-1.94%
Bitcoin
377.367
-7.88%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C
  Murat Boz hakkında kara propaganda yapıldığını söyledi

  Murat Boz hakkında kara propaganda yapıldığını söyledi

  Murat Boz internet ortamında fotoğrafını kullanarak kara propaganda yapanlar hakkında hukuki işlem başlatacağını söyledi.
  • Haber Merkezi
  • 25.01.2016 - 12:43

  Murat Boz, jürilik yaptığı O Ses Türkiye programında kendisine yönelik propagandalara tepki gösterdi. Fotoğraflarının montajlanarak ya da altına yazı yazılarak internet ortamında dağıtıldığını ifade eden Boz, aynı şeyin defalarca başına geldiğini ifade ederek hukuki işlem başlatacağını söyledi.

  Boz'un konuşması sırasında araya giren Acun Ilıcalı "Bana da İlluminati diyorlar, t-shirtlerimdeki resimlerden yola çıkarak, takma" dedi.

  Murat Boz hakkında kara propaganda yapıldığını söyledi #1

  Murat Boz hakkında kara propaganda yapıldığını söyledi VİDEO

  BUNLARA İNANMAYIN

  "Bu tür şeylere inanmayın" diyen ünlü şarkıcı, isyanını şu sözlerle dile getirdi; "Uzun süredir sosyal medyada aleyhimde bir takım propagandalar yapılıyor fotoğraflarım üzerinden. İnternet ortamından benim fotoğraflarımı elde ederek, fotomontaj yapılarak altına bir takım şeyler yazılıyor ve iftira atılıyor. Buradan seven, sevmeyen herkese bu yapılan propagandaya inanmamalarını rica ediyorum. Benimle hiç alakası olmayan, bana ait olmayan sözler fotoğraflarımın altına yazılarak internet ortamında yayılıyor. İrtibar etmeyin rica ediyorum. Bu kara propagandayı yapanlar hakkında da hukuksal tüm haklarımı başlattım."

  Murat Boz hakkında kara propaganda yapıldığını söyledi #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir