Murat Göğebakan öldü mü

Murat Göğebakan öldü mü

Sosyal paylaşım sitesi Twitter da yayılan dedikodulara bir yenisi daha eklendi. Murat Göğebakan öldü söylentisi kısa sürede kullanıcılar arasında büyük yankı uyandırarak Trend Topic listesine yükseldi.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter da yayılan söylentilere 'Murat Göğebakan öldü' de girdi. Daha önce bir çok ünlü isim hakkında ortaya atılan iddialar doğru çıkmamış, ünlü isimler kendi Twitter adreslerinden ortaya atılan iddialar hakkında cevap vermişlerdi. Bu kervanın arasına Murat Göğebakan da istemeden de olsa girdi. Twitter da kısa sürede yayılan söylentiye inanmak istemeyenler de oldu, inananlar da oldu.

Ünlü sanatçı resmi Twitter hesabından "Bu günde ölmedim birilerine inat.. ( Murat Gogebakan )" açıklamasını yaparak bu iddiayı yalanladı. Göğebakan ayrıca bir twit daha atarak şunları söyledi; "Nasıl bir milletiz anlayamıyorum MİLLET sağlında tt olur bizde de ölünce.. ( Murat gogebakan )" Murat Göğebakan daha önce kanser tedavisi görmüş ve hastalığını yenmişti.

İşte Twitter'da Murat Göğebakan hakkında ortaya atılan iddialar ve Twitlerden bazıları;

@siyahkahve2012

@GogebakanMurat herşeyin hayırlısını isteyen kullarız abi ölümün de eğer ölmeni bu kadar çok isteyen varsa onlara inat senleyiz arkandayız

@alpler_:

@GogebakanMurat Allah geçinden versin Murat Bey...Rabbim sağlıklı,huzurlu,uzuuuun ömür nasip etsin inş. ay yüzlüm..:))"

CanTerzii @10uncuKoylu

Murat Gogebakan öldü haberleri çıkıyomuş. Adamı kanser öldürmedi, ihanet yıkmadı. Fake haber anca güldürür heralde.

Gurur Serter ‏

@GururSerter Murat Gogebakan ı trafik kazasında kaybettik başımız sağolsun