Nurgül Yeşilçay sevgilisinin bulunduğu mekanı bastı

Nurgül Yeşilçay sevgilisinin bulunduğu mekanı bastı

Önceki gün iki kadın, bir de erkek arkadaşıyla Cihangir'e giden Tolga Karaçelik 'in eğlence turu tatsız bitti. İddiaya göre Nurgül Yeşilçay , sevgilisinin bulunduğu mekanı bastı, ikili arasında kavga çıktı.

ÜNLÜ OYUNCU MEKANI BASTI

İddiaya göre "Sultan" dizisinin çekimleri nedeniyle bulunduğu Diyarbakır'dan planlanandan önce dönen ve sevgilisinin Cihangir 'de olduğunu öğrenen ünlü oyuncu, mekanı bastı. Genç yönetmen, şehir dışında olduğunu sandığı Yeşilçay'ı bir anda karşısında görünce neye uğradığını şaşırdı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

TOKAT YEDİ

Konuşmak için dışarı çıkan ikili, çok geçmeden tartışmaya başladı. Görgü tanıklarının iddiasına göre Nurgül Yeşilçay sevgilisinden tokat yedi. Kavga, ünlü oyuncunun bir taksiye binerek oradan ayrılmasıyla son buldu.

YEŞİLÇAY'IN CİPİNİ ALMADI

Olaydan yaklaşık bir saat sonra, içeride birlikte oturduğu kadın arkadaşıyla kafeden ayrılan Karaçelik, yanındakinin sadece arkadaşı olduğunu söylemekle yetindi, kavga iddialarıyla ilgili sorular yanıtsız kaldı.

Bu arada Tolga Karaçelik, otoparkta camları yarıya kadar açık halde bıraktığı Yeşilçay'a ait cipi de almayarak, başka bir araçla oradan uzaklaştı.
(Hürriyet)