Euro
15.0882
-0.94%
Dolar
13.5192
-0.96%
Altın
777.5830
-1.33%
Borsa
1983
-0.73%
Bitcoin
512.827
0.75%
4ºC
İstanbul
Bulutlu 4 C

  Nurgül Yeşilçay sevgilisinin bulunduğu mekanı bastı

  İkili arasında kavga çıktı.
  • 26.08.2012 - 12:56
  Nurgül Yeşilçay sevgilisinin bulunduğu mekanı bastı

  Nurgül Yeşilçay sevgilisinin bulunduğu mekanı bastı #1

  Önceki gün iki kadın, bir de erkek arkadaşıyla Cihangir'e giden Tolga Karaçelik 'in eğlence turu tatsız bitti. İddiaya göre Nurgül Yeşilçay , sevgilisinin bulunduğu mekanı bastı, ikili arasında kavga çıktı.

  ÜNLÜ OYUNCU MEKANI BASTI

  İddiaya göre "Sultan" dizisinin çekimleri nedeniyle bulunduğu Diyarbakır'dan planlanandan önce dönen ve sevgilisinin Cihangir 'de olduğunu öğrenen ünlü oyuncu, mekanı bastı. Genç yönetmen, şehir dışında olduğunu sandığı Yeşilçay'ı bir anda karşısında görünce neye uğradığını şaşırdı.

  FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

  TOKAT YEDİ

  Konuşmak için dışarı çıkan ikili, çok geçmeden tartışmaya başladı. Görgü tanıklarının iddiasına göre Nurgül Yeşilçay sevgilisinden tokat yedi. Kavga, ünlü oyuncunun bir taksiye binerek oradan ayrılmasıyla son buldu.

  YEŞİLÇAY'IN CİPİNİ ALMADI

  Olaydan yaklaşık bir saat sonra, içeride birlikte oturduğu kadın arkadaşıyla kafeden ayrılan Karaçelik, yanındakinin sadece arkadaşı olduğunu söylemekle yetindi, kavga iddialarıyla ilgili sorular yanıtsız kaldı.

  Bu arada Tolga Karaçelik, otoparkta camları yarıya kadar açık halde bıraktığı Yeşilçay'a ait cipi de almayarak, başka bir araçla oradan uzaklaştı.
  (Hürriyet)


  Görüş Bildir