Petrol
85.07
0.05%
Euro
17.8108
-0.18%
Dolar
18.4318
0.10%
Altın
972.72
-0.04%
Borsa
3282
0.00%
Bitcoin
352.640
0.15%
16ºC
İstanbul
Açık 16 C

  Oktay Kaynarca'dan sert açıklama

  Oktay Kaynarca, hakkında çıkan haberlere isyan etti. Kaynarca, "Beni magazin var etmedi" dedi.
  • 10.11.2014 - 17:41
  Oktay Kaynarca'dan sert açıklama

  okatya kaynarca

  Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’nın Bebek’te bir trafik kavgasına karıştığı ve bir arabaya tekme atıp, camlarını yumrukladığı iddia edilmişti. Oktay Kaynarca Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına telefonla katıldı ve hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü.

  Oktay Kaynarca’nın açıklamaları şöyle;

  ”KÜFÜR ETMEDİM”

  Olay iddia edildiği gibi ortalığı birbirine katma meselesi değil. Haberi nereden tutsan dökülüyor. Küçük Bebek Yokuşu’nda trafik çok sıkışık olduğu için herkes birbirine yol verir. Arkamdaki kadın da hastasına yetişeceğini söyledi. İndim aşağıya, yolun ortasında bir tane araç keyfi şekilde yolu kapatmış. Yolu tıkayan aracın sahibini uyardım. Keyfi bir şekilde durmaya, aracını çekmemeye devam etti. Daha sonra bağırış çağırışlar oldu, ama küfür etmedim. En sonunda da çekti aracını.

  ”BU ŞEREFSİZLİKTEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL”

  Bir vatandaş telefonla olayları çekmiş. O vatandaşın çektiği resimlerle, hakkımda asılsız haberler yapmışlar.  Ne zorbalığım, ne kabadayılığım kalmış. Ben böyle bir haber şekli görmedim. Halkımız da magazincilik yapar oldu. Onun kıçı açıldı, bunun başı açıldı, bu şerefsizlikten başka bir şey değil, bu muhbirlik! Beni magazin var etmedi, magazinle de var olmayacağım. Yaptığım işle var olacağım.

  Oktay Kaynarca dan sert açıklama #2


  Görüş Bildir