Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
0
0.00%
-1ºC
İstanbul
Hafif kar -1 C

  Özlem Yıldız'ın sevgilisi evli çıktı

  Özlem Yıldız’ın birliktelik yaşamaya başladığı Mersinli işadamı Mustafa Elgin’in evli olduğu ortaya çıktı.
  • 11.11.2014 - 13:03
  Özlem Yıldız'ın sevgilisi evli çıktı

  Özlem Yıldız ın sevgilisi evli çıktı #1

  Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Oya Aydoğan; Özlem Yıldız’ın birliktelik yaşamaya başladığı Mersinli işadamı Mustafa Elgin hakkında çok konuşulacak iddialar ortaya attı.

  Oya Aydoğan’ın açıklamaları şöyle;

  "BOŞANMANIN ŞEREFİNE KUTLAMA YAPTI"

  Mustafa Elgin, geçtiğimiz Cuma günü boşanmış. Boşandıkları günün akşamında ise Özlem Yıldız’la kutlama yapmış. Boşandığı karısının adı Pelin. Pelin Hanım ile 5.5 senelik bir evlilikleri varmış ve bu evlilikten 4.5 yaşında bir çocukları varmış.

  ”ÖZLEM İLE MUSTAFA’YI ECE ERKEN TANIŞTIRMIŞ”

  Pelin Hanım’ın ailesi, Mustafa Bey ile Özlem Yıldız’ın 1.5 aydır ilişki yaşadıklarını iddia ediyorlar. Onların anlattığına göre Özlem ile Mustafa Bey’i Ece Erken tanıştırmış. Mustafa Bey bir aydır eve gitmiyormuş. Karısının cipini bile altından almış galeriye satmak için.

  Özlem Yıldız: Evli bir adamla ilişki yaşamak tarzım değil İZLE

  ”KARISININ AİLESİ ÇOK ÜZGÜN”

  Pelin Hanım’ın ailesi çok üzgün. En çok üzüldükleri nokta ise; Mustafa Bey ile Pelin Hanım Cuma günü boşanıyorlar, aynı günün akşamında ise kutlama oluyor.

  Oya Aydoğan'ın bu açıklamalarından sonra Özlem Yıldız canlı yayına bağlandı. Mersinli işadamı Mustafa Elgin ile aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelen ünlü sunucu, hakkındaki iddialara canlı yayında cevap verdi.

  İşte Özlem Yıldız'ın açıklaması...

  ”YUVA DAĞITMAK GİBİ BİR VEBALİN ALTINA GİRMEM”

  Ben konuşmadıkça hakkımdaki yorumlar artıyor. Hayatımda evli bir adamla ilişki yaşamak, yuva dağıtmak gibi bir vebalin altına girmem. Ben o isimle 1 haftadır tanıştığımı şahitlerimle ispat ederim. Biz tanıştığımız gün boşanma davasının günü bile belliydi.

  “BOŞANMAK KUTLANACAK BİR ŞEY DEĞİL”

  Kutlama yaptığımız gün masamız oldukça kalabalıktı. Boşanmak kutlanacak bir şey değil. İki kişi arasında yaşananlara girmek istemiyorum ama boşanma davası 6 ay önce açıldı ve uzun süredir karşılıklı bir anlaşmazlık var. Beni böyle şeylerin içine karıştırmasınlar.

   

  Hakkımdaki haberler o kadar bel altı ve o kadar ağır ki, sabrım zorlanıyor. Artık bu kampanyayı bitirsinler. Herkes kendi hayatına baksın. Ben savunamayacağım ve arkasında duramayacağım hiçbir şey yapmadım hayatımda, asla da yapmayacağım.

  "DAHA BİRBİRİMİZİ TANIYORUZ"

  Bizi Ece tanıştırmadı. Haberlerde iddia edildiği gibi hesaplar da olmadı, şampanya da patlatılmadı. Zorlu bir süreçten geçiyoruz. Mustafa Bey işinde gücünde bir isim olduğu için, bu yaşananlar onun için de hiç kolay değil. O kadar stresli günler geçiriyoruz ki; çok büyük bir aşk yaşıyorum demek için çok erken. Ama birbirimizi tanımak istediğimizi söyleyebilirim


  Görüş Bildir