Euro
11.0305
2.61%
Dolar
9.4567
2.66%
Altın
542.19
2.73%
Borsa
1.449
1.14%
Bitcoin
610.000
-0.33%
18ºC
İstanbul
Güneşli 18 C

  Rihanna'nın yeni albümü Unapologetic çıkıyor

  Ünlü yıldız albümün tanıtımı için 7 ülkede 7 gün 7 konser vereceği '777 Tur'a çıktı!
  • 22.11.2012 - 15:27
  Rihanna'nın yeni albümü Unapologetic çıkıyor

  Rihanna nın yeni albümü Unapologetic çıkıyor #1

  Island Def Jam'in müdürü Steve Bartels Rihanna için; "Rihanna, çok yönlü müzikal bir güce sahip ve en iyilerden biri olduğunu kanıtlamaya devam ediyor. Yedi yılda her biri muhteşem yedi albüm çıkarttı, daima müzik listelerinde başı çeken isimlerden biri oldu ve yıldan yıla artan başarısıyla sadece en iyilerin ulaşabileceği bir noktaya geldi ki bu durum insanı gerçekten hayretler içinde bırakıyor. "777 Tur"'dan daha yeni döndüm ve size kişisel deneyimlere dayanarak şunu söyleyebilirim ki; hiç kimse Rihanna kadar sıkı çalışmıyor, ve hiç kimse çalışırken onun kadar keyif almıyor." diyor.

  DÜNYANIN SOSYAL MEDYA STARI

  Başarılı şarkıcı, altı kez Grammy Ödülleri'ni, üç kez MTV Müzik Videoları Ödülleri'ni, altı kez Amerikan Müzik Ödülleri'ni, 18 kez Billboard Müzik Ödülleri'ni kazandı ve Facebook'ta 62 milyon beğeni alarak elde edilmesi son derece güç "en çok beğenilen kişi" ünvanına sahip oldu. Şarkıcı, Forbes dergisi tarafından, YouTube/VEVO'da 2.9 milyon tıklanmaya sahip oluşu ve bu rakamın kadın sanatçılardan arasında şimdiye kadar görülmemiş bir başarı olması, ayrıca Twitter'da 26 milyondan fazla kişi tarafından takip edilmesiyle "dünyanın bir numaralı sosyal medya starı" olarak gösterildi.

  Unapologetic'in piyasaya çıkışını abideleştirmek için, sınırlı sayıda üretilmiş iki farklı deluxe kutu seti doğrudan satılmak üzere sadece Rihanna Navy üyeleri için "RihannaNow.com" sitesinde hayranlarını bekliyor! Bahsi geçen deluxe kutu seti "the Diamonds Box and the Diamonds Utive Platinuim Box", bugüne kadar hiç piyasaya sürülmemiş Rihanna görselleri ve sipariş üzerine üretilmiş aksesuarlardan oluşuyor.

  Dünyaca ünlü şarkıcıya Unapologetic'de Chris Brown, Eminem, David Guetta gibi isimler eşlik etti. Çok ses getirecek bu albüm 23.11.2012'de Universal Music markasıyla tüm Türkiye'de.

  Tracklist

  1. Phresh Out The Runway
  2. Diamonds
  3. Numb feat. Eminem
  4. Pour It Up
  5. Loveeeeeee Song feat. Future
  6. Jump
  7. Right Nowfeat. David Guetta
  8. What Now
  9. Stay feat. Mikky Ekko
  10. Nobody's Business feat. Chris Brown
  11. Love Without Tragedy / Mother Mary
  12. Get It Over With
  13. No Love Allowed
  14. Lost In Paradise

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir