Şansal: Delikanlı benim eşcinselliğimi söylüyorum

Şansal: Delikanlı benim eşcinselliğimi söylüyorum

ENSONHABER.com/DETAY HABER
Sacit Aslan ve Pelin Çini'nin sunduğu 'Aramızda Kalsın' programı tv8'de devam ediyor. Bugünkü programa modacı Barbaros Şansal katıldı.

IVANA İÇ ÇAMAŞIR MANKENİYDİ, HAKAN TEZGAHTARDI

Programda Barbaros Şansal önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Şansal'ın o açıklamaları:

'Ivana Sert'in kitabı Nobel adayı. Ivana hanım bu işe çamaşır mankenliğiyle başladı. İvana kumaştan anlamıyor ama kadından anlıyor. Diğer arkadaş da tezgahtardı, oraya konuldu. Hakan Bey başarılı bir şovmen, ama satenin bir dokuma olduğunu bile bilmiyor kumaş diyor. Uğurkan Erez'in de ehliyeti yok o koreograf. Onların işi sahne düzeni. Onlar dikişi bilemezler. Her ağdacı doktor olacak diye bir şey yok Uğurkan da jüri olamazdı. Herkes beni görünce canım diyor arkamı dönünce dillerini çıkarıyorlar.

"BÜLENT ERSOY'LA KÜS DEĞİLİM"

Bülent Ersoy'la küs değilim daha iki gün önce beraberdim. Muhteşem Yüzyıl'ın kıyafetlerini beğenmiyorum. Ben sentetik elyafa el değdiremiyorum. Sanatçılara elbise dikmiyorum, çünkü para ödemiyorlar. Temizletmek için bile bize geri yolluyorlar. Sanatçıların hepsinin bir nöbetçi modacısı var. Büyük isimler masraf yapıyor.

"BİR DELİKANLI BENİM"

Eşcinsel modacıların bazıları maskara zaten. Türkiye'de bir delikanlı benim eşcinselliğimi söylüyorum. Öbürleri ağır abi... Ben özelimi ilk kez Okan Bayülgen'in programında paylaştım' dedi.