Euro
9.7088
0.06%
Dolar
8.1528
-0.02%
Altın
453.72
-0.79%
Borsa
1.383
-0.71%
Bitcoin
490.934
0.40%
Vakıf Katılım
kalan süre
Sahur
04:54
Öğle
06:24
İkindi
13:10
İftar
16:50
Yatsı
19:46
  Selen Görgüzel'den Canan Hoşgör açıklaması

  Selen Görgüzel'den Canan Hoşgör açıklaması

  Selen Görgüzel, Hamdi Alkan'ın eski eşi Canan Hoşgör ile tanışma olayını anlattı.
  • 09.04.2015 - 15:10

  Selen Görgüzel geçtiğimiz günlerde Hamdi Alkan'ın ilk evliliğinden olan kızı Ayşe için doğum günü partisi hazırlamıştı. Görgüzel partiye, Hamdi Alkan'ın eski eşi Canan Hoşgör'ü de davet ederek mutluluk pozu vermişti.

  Selen Görgüzel den Canan Hoşgör açıklaması #1

  Selen Görgüzel'den Canan Hoşgör açıklaması İZLE

  Ünlü oyuncu sürpriz buluşmanın perde arkasını katıldığı 2. sayfa programında anlattı;

  "Hamdi ile Canan Hanım'ın evliliğinin bitmesine neden olan kişi ben olsaydım bu durum çok anormal olabilirdi ama çok alakasız. Ortada çocuklar var. Ben Ayşe ile Zeynep'i çok seviyorum. Onları çok seviyorum. Hele Ayşe ile büyük bir aşk yaşıyoruz. Onun için böyle özel olan bir günde annesinin yanında olmaması çok büyük saçmalık olurdu. Biz de bu doğum günü vesilesiyle tanışmış olduk. Benim zaten Canan Hanım ile irtibat halinde olmam gerekir"

  Hamdi Alkan'ın eski ve yeni eşleri bir arada-Foto Galeri

  "CANAN'I DAVET ET" DEDİM

  "Ben organizasyonu yaptım ve Hamdi'ye 'burada Canan'ın olması gerekir, gerekirse ben gelmeyeyim ama o olmalı. Lütfen davet et hem tanışalım' dedim. O da davet etti, Canan Hanım geldi sağolsun"

  "ÇOK DOĞAL BİR ORTAM OLDU"

  "Hamdi bizi tanıştırdı partide. 'siz birbirinizi tanıyorsunuz ama ben de sizi tanıştırayım ' dedi. Sonra oturduk sohbet, muhabbet. Çok doğal bir ortam oldu."

  "Hamdi de çok rahat ve doğaldı. Onun o an neler düşündüğünü hiç düşünmedim. Eski eşinin varlığı, güzelliği o an orada bulunması beni de temsil eden bir şeydir. O yüzden çok onur duydum.

  "Benden çok önce yaşanmış iyi ki de yaşanmış bir ilişki. İki tane de çocukları olmuş. Ama bitmiş."

  Selen Görgüzel den Canan Hoşgör açıklaması #2

  "Canan'a da söyledim 'ne kadar hoşmuşsunuz' dedim. Çünkü gerçekten hoş ve güzel bir kadın. Hamdi'ye 'Seni mutlu gördüm. Çok hoşuma gitti' dedi."

  "Bırakın Hamdi'yi, beni, Canan'ı; Ayşe, Zeynep ve İlknaz o kadar mutlu oldular ki. Doğum gününden sonra Canan'ın cep numarasını aldım. O da 4 Nisan'da Ayşe için bir organizasyon yaptı. O da beni çağırdı gittim, sizin haberiniz olmadı."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir