Petrol
99.67
0.07%
Euro
18.4992
-0.18%
Dolar
17.9619
0.13%
Altın
1.031
-0.08%
Borsa
2867
-0.04%
Bitcoin
433.721
-1.36%
20ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 20 C
  Serenay Sarıkaya: Hiç aşık olmadım

  Serenay Sarıkaya: Hiç aşık olmadım

  Medcezir'in Mİra'sı Serenay Sarıkaya, samimi açıklamalarda bulundu.
  • 28.04.2014 - 09:13

  Serenay Sarıkaya: Hiç aşık olmadım #1

  Medcezir dizisinin güzel oyuncusu Serenay Sarıkaya, Hürriyet Gazetesi'nden Sibel Arna'ya samimi açıklamalarda bulundu.

  22 yaşındaki güzel oyuncu 6 yıldır ekranlarda. Televizyonda, sinemada podyumda... Türkiye'nin en ünlü ve güzel isimlerinden biri. Bir kız daha ne ister diyebilirsiniz. Ama onun iç dünyasında durum başka: "Hayatımda iz bırakan olmadı"

  Serenay Sarıkaya Elle Şubat Kapak Çekimi İZLE

  İşte Serenay Sarıkaya röportajından öne çıkan başlıklar...

  22 hiç size yakışan bir yaş değil yahu! Görüntü 22'de ruh 30'larda sanki...

  "BENİM RUHUM YAŞLI"

  Serenay Sarıkaya samimi açıklamalarda bulundu

  Çağatay Ulusoy & Serenay Sarıkaya - Genç & Asi İZLE

  -Çok yakın bir arkadaşım bana "Senin ruhun yaşlı" diyor. Bu, anne babamın erken ayrılması, çabuk olgunlaşma, erken çalışmaya başlama kaynaklı olabilir. Bu durumdan mutsuz değilim. Çünkü bazı şeyleri daha önceden erken görebilmek hatayı azaltıyor.

  İlk aşkınızı hatırlıyor musunuz?

  -Aşk diyemem. İlkokulda beni çok heyecanlandıran birileri olmuştu. Mektup yazdığımı hatırlıyorum. O bana mektup yazmıştı.

  Aşk nedir sizin için? Nasıl bir tanımı var?

  "AŞK MAZİDE KALDI"

  -Ben aşkın çok eskide kaldığına inanıyorum. El ele tutuşmanın haftalar aylar sürdüğü zamanlarda. Düşünsenize biri dağları delmiş, diğeri çölleri geçmiş. Aşkı uğruna kaç insan ölmüş. Böyle efsane hikâyeleri bilince, günümüzdeki "ben seni gördüm aşık oldum" durumu bana hiç gerçekçi gelmiyor. Yani aşk mazide kaldı. 

  Sizin de hayatınızda biri var, aşık değil misiniz yani?

  "BELKİ DE AŞKI HİÇ YAŞAMADIM"

  -Ben çok sevilebileceğine, tutkulu olunabileceğine, karşılıklı olarak hayatlardaki boşlukların doldurulabileceğine inanıyorum. Herkesin hayatında vazgeçemeyeceği birileri olabilir. Ama bunun adı aşk mı onu bilmiyorum. Belki de hiç yaşamadığım için bilmiyorum.

  Günümüzde her şey o kadar geçici olmaya başladı ki. O kadar çabuk tüketiliyor ki. Günümüzün problemi bu, yapacak bir şey yok. Bu, benim düşüncem. Dediğim gibi aşk yaşıyorum diyenlere saygım sonsuz.

  Neler söylüyorsun? Erkek arkadaş bozulmayacak mı? Düpedüz "Ben aşkı hiç yaşamadım" dedin...

  (Serenay sessiz kalmayı seçiyor)

  "MÜZİK KULAĞIM İYİ"

  - Medcezir'de şarkı da söylüyorsunuz. Geçenlerde bir "İsyan" söylediniz ben sesinize, sahnedeki duruşunuza inanamadım... Nasıl bu kadar iyi şarkı söyleyebiliyorsunuz? 

  -Kulağım iyidir derler. 6-7 yaşında bile Türk Sanat Müziği şarkılarını ezbere bilirdim. Annem müziğe çok düşkündür, özel günlerde beni de fasıla götürürdü. Hatta bu konuyla ilgili komik bir anım var. 9 ya da 10 yaşındayım annemin iş arkadaşlarıyla birlikte yemeğe gitmişiz. Ben bütün şarkılara eşlik ediyorum. En ağır makamlı olanları bile biliyorum. Solistin dikkatini çekiyor, müziği kesiyor "Şimdi söyleyeceğim şarkıyı da söylersen ben mikrofonu bırakıyorum" diyor. Ve ben yine biliyorum.

  Serenay Sarıkaya: Hiç aşık olmadım #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir