Euro
15.2160
-0.47%
Dolar
13.6121
0.16%
Altın
793.0630
-0.20%
Borsa
1968
0.87%
Bitcoin
505.311
-2.88%
3ºC
İstanbul
Bulutlu 3 C

  Serkan Seki: Ablam hiç iyi deği

  Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndaki açık görüşe önce menajeri Özgür Aras daha sonra ise Seki'nin kardeşleri Serkan ve Serdar Seki geldi.
  • 18.11.2014 - 14:43
  Serkan Seki: Ablam hiç iyi deği

  SERKAN

  "Uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan aldığı hapis cezasının Yargıtay Ceza Genel Kurulu'nca onanmasının ardından Esenyurt'ta yakalanan ve cezaevine konulan şarkıcı Deniz Seki'yi kardeşleri Serkan ve Serdar Seki ile menajeri Özgür Aras ziyaret etti.

  Cezaevine girişte basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakan Seki'nin yakınları açık görüşün sürdüğü yaklaşık 1 buçuk saat boyunca cezaevinde kaldı.

  Cezaevi çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan şarkıcı Seki'nin kardeşi Serkan Seki, şöyle konuştu:

  "MORALİ İYİ DEĞİL"

  "Kardeşimin durumu olması gerektiği gibi, iyi değil tabii ki. Görüşte ne konuşulması gerekiyorsa onları görüştük. Şu an ben de çok da konuşabilecek halde değilim. Adaletin adaletsizce olduğunu, çifte standardı olduğunu düşünüyor. İçeride beklerken başka mahkumların yakınları ile de tanışıyorsunuz, görüşüyorsunuz. Bunun sadece bize karşı bir şey olduğunu düşünmüyorum. Gerçekten bir sorun var. Morali iyi değil ama iyi olmaya çalışıyor."

  6 aylık firarı sona eren Deniz Seki cezaevinde iki kişilik koğuşa konuldu. Gece boyu ağladığı ve yemek yemediği belirtilen Seki, ziyaret için hazırladığı üç kişilik arkadaş listesinde Salman'a da yer verdi. Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan hakkında verilen 6 yıl 3 ay hapis cezasının Yargıtay tarafından onanmasının ardından 6 ay kaçtıktan sonra geçen cumartesi nişanlısı Faruk Salman'ın Hadımköy Alkent 2000 Sitesi'nde kiraladığı evde yakalanan Deniz Seki, cezaevinde 12 kişilik koğuşa konuldu.


  Görüş Bildir