Petrol
92.69
0.00%
Euro
18.2401
-0.03%
Dolar
17.9308
0.09%
Altın
1.024
0.23%
Borsa
2913
1.96%
Bitcoin
432.421
-0.89%
23ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 23 C
  Serkan Uçar: Normalde 5 vakit namaz kılan biriyim İZLE

  Serkan Uçar: Normalde 5 vakit namaz kılan biriyim İZLE

  Ece Erken'in eşi Serkan Uçar, canlı yayında olaylı geceyi anlattı.
  • 10.11.2014 - 12:26

  Serkan Uçar: Normalde 5 vakit namaz kılan biriyim İZLE #1

  Sürpriz bir nikahla 4 ay önce genç işadamı Serkan Uçar’la (26) evlenen ve 3 aylık hamile olan sunucu Ece Erken, eğlenmek için gittikleri mekanda boşanmanın eşiğine geldi. Ünlü popçu Serdar Ortaç, kendisini dinlemeye gelen Ece Erken’e espri yaptı. Espriden rahatsız olan Erken’in eşi Serkan Uçar da ortalığı karıştırdı.  Serkan Uçar, Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına telefonla katıldı ve yaşanan olaylar hakkında tüm detayları anlattı…

  İşte Serkan Uçar'ın açıklamalarından ara başlıklar...

  HERKESTEN ÖZÜR DİLEDİ

  Öncelikle karımdan, doğacak olan oğlumdan, ailemden ve o gece mekanda bulunan güvenlik görevlilerinden özür diliyorum. Çıkan haberler bizi çok üzdü. Bu kavga Ece’yle ilk kavgamızdı ve son kavgamız olacak.

  Serkan Uçar: Normalde 5 vakit namaz kılan biriyim İZLE

  ”NORMALDE 5 VAKİT NAMAZ KILAN VE ALKOL ALMAYAN BİRİYİM”

  Çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Olaylar bahsedildiği gibi değil. Her şey yalnızca ben ve Ece arasında geçen bir tartışmadan ibaret. Biz o gece, bir arkadaşımızın doğum gününe gittik. Evlendiğinizden beri ilk defa dışarı çıktık. Ben normalde 5 vakit namaz kılan ve alkol almayan biriyim. Arkadaşlarım ısrar edince alkol aldım, alkole alışık olmadığım için de sıkıntılı anlar yaşadım.

  Ece Erken'in eşi ortalığı karıştırdı İZLE

  ”SERDAR ORTAÇ’IN OLAYLARLA HİÇBİR ALAKASI YOK”

  Serdar Ortaç sahnedeyken, Ece hamile olduğu için çok geç kalmamamızı, artık kalkmamız gerektiğini söyledi. Ben de anlayışsızlık edip kalkmak istemediğimi söyledim. Ece tuvalete gitti, ben de arkasından gidince güvenlik görevlileri kavga ettiğimizi sandılar. Ben de onlara sinirlendim ve aramızda bir tartışma yaşandı. Daha sonra karımı almak istediğimi söyledim. Serdar Ortaç’ın olaylarla hiçbir alakası yok. Olay tamamen benle karım arasında yaşanan bir tartışmadan ibaret.

  ”ECE’Yİ CANIMDAN ÇOK SEVİYORUM”

  Yorumlardan çok yorulduk. Benim bir çocuğum olacak; karımın bebeğimi sağlıklı doğurması lazım. Serdar’ın da bir hastalığı var, üzülmemesi lazım. Serdar bizim arkadaşımız. Evliyim, hanımım hamile, doğacak çocuğumuzu bekliyoruz. Bizim aramıza üçüncü şahıslar girebilir mi? Ben Ece’yi canımdan çok seviyorum. Rica ediyorum üstümüze gelinmesin. Bu konunun gündeme gelmesini istemiyorum.

  Serkan Uçar: Normalde 5 vakit namaz kılan biriyim İZLE #2

  Serkan Uçar: Normalde 5 vakit namaz kılan biriyim İZLE #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir