Sibel Can: Diğer sanatçılardan daha şanslıyım

Sibel Can: Diğer sanatçılardan daha şanslıyım

Kırmızı göğüs dekolteli, uzun elbisesiyle sahne öncesi basının karşısına çıkan Sibel Can, “Bu kıyafeti 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla giydim. Herkese çifte bayramlar diliyorum. Böyle bir günde burada sahne almak çok güzel” dedi.

"DİĞER SANATÇILARDAN DAHA ŞANSLIYIM"

"Orhan Gencebay İle Bir Ömür"' adlı albüm sonrası yapılan vefa gecesine katılmaması ile ilgili tartışmalara son noktayı Kıbrıs Kaya Artemis'te koyan Sibel Can, diğer sanatçılardan daha şanslı olduğunu belirtti. Orhan Gencebay' a ilk solo albüm yapan kişi olduğunu hatırlatarak, bu durumun albümdeki diğer sanatçılara nasip olmadığını söyledi. Vefa gecesine katılmasa da Orhan Gencebay'la aralarındaki güçlü bağın hiçbir zaman zarar görmeyeceğini söyleyen Sibel Can, Orhan Gencebay ile Bir Ömür albümü için bütün sanatçıların tek yürek halinde çalıştıklarını dile getirdi. Ayrıca bu albümün müzik piyasasına yeni bir soluk kattığını da sözlerine ekledi.

“MÜZİKSİZ YAŞAYAMAM”

Kıbrıs Kaya Artemis sahnesinden önce basın mensuplarının, "Tatil yapmayı düşünmüyor musunuz?” sorusuna ünlü şarkıcı, “Ben tatilimi çalışarak yapıyorum. Müzik olmadan yaşayamıyorum. 10-15 günlüğüne Miami'ye Engincan'ın yanına gittim. Yüzerken bile şarkı söyledim” diyerek müziğin hayatındaki önemini dile getirdi.

“KALBİM O GECE ORADAYDI”

Sahne öncesi Kaya Artemis'de yapılan röportajda Orhan Gencebay'ın Vefa Geccesi'ne katılmaması ile ilgili yöneltilen sorulara, "Engincan'ın okulu ile ilgili aile haftası vardı bu yüzden gecceye katılamadım , eminim ki Orhan Abi de bu konuyu anlayışla karşılar, zaten kalbim o gece oradaydı" dedi. Sanatçı 2 saatlik sahne performansı sırasında Orhan Gencebay şarkılarına da yer verdi.