Euro
15.3473
0.20%
Dolar
13.5351
0.04%
Altın
788.4280
-0.13%
Borsa
1,979.83
-5.08%
Bitcoin
571.700
-0.37%
2ºC
İstanbul
Çok bulutlu 2 C

  Sinan Akçıl'dan oyuncu eşi Burcu Kıratlı'ya öpüşme vetosu

  Sinan Akçıl, bir tiyatro oyununda rol almaya hazırlanan eşi Burcu Kıratlı'nın öpüşme sahnesinde oynamasına sıcak bakmadığını söyleyerek, "O bana böyle bir şey soramaz." dedi.
  • Haber Merkezi
  • 04.12.2021 - 20:14
  Sinan Akçıl'dan oyuncu eşi Burcu Kıratlı'ya öpüşme vetosu

  Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, dün akşam Türkiye Beyazay Derneği'nin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla düzenlediği gecede konser verdi.

  Sahne öncesi kendisini bekleyen basın mensuplarıyla sohbet eden Akçıl, oyuncu eşi Burcu Kıratlı hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

  Eşinin tiyatro oyununda rol alacağını söyleyen Akçıl'a Selen Görgüzel'in tiyatroda öpüşme sahnesi olduğunu, rol arkadaşı İrfan Kangı'nın onu öpmeden önce eşi Hamdi Alkan'dan izin aldığını hatırlatılarak "Rol arkadaşı Burcu Hanım'la öpüşmek için sizden izin istese verir misiniz?" sorusu soruldu.

  "BANA BÖYLE BİR ŞEYİ SORAMAZ"

  Bu konuda kararının kesin olduğunu söyleyen şarkıcı, "O bana böyle bir şey soramaz. Sorsa bile bu konuda bir 'evet'im yok" dedi.

  Selen Görgüzel Alkan, kadrosunda yer aldığı Seviyorsan Ayrıl Bence oyununda ilginç anlar yaşanmıştı.

  Selen Görgüzel, yeni başladığı tiyatro oyununda öpüştü

  ALKAN'DAN İZİN ALIP ÖPÜŞTÜ

  Oyunda partneri İrfan Kangı ile öpüşmesi gereken Alkan, kendisini izleyen eşi Hamdi Alkan'dan izin alarak partneriyle öpüşmüştü.

  Eşinin öpüşme sahnesinden sonra konuşan Hamdi Alkan, "Asla rahatsızlık duymadım, kıskanılacak bir durum da yok. Eşim bir oyuncudur; bu da bir tiyatro oyunudur ve gereken neyse o yapılmıştır yani eşim gereğini yapmıştır. Tekrar ediyorum bu bir oyundur oyunda gereğini yapmış arkadaşlar başka bir şey değil" demişti.

  Sinan Akçıl dan oyuncu eşi Burcu Kıratlı ya öpüşme vetosu #1

  Sinan Akçıl dan oyuncu eşi Burcu Kıratlı ya öpüşme vetosu #2

  Sinan Akçıl dan oyuncu eşi Burcu Kıratlı ya öpüşme vetosu #3


  Görüş Bildir