Petrol
85.32
-2.13%
Euro
18.1363
-0.12%
Dolar
18.5017
-0.02%
Altın
987.97
0.00%
Borsa
3180
0.00%
Bitcoin
362.820
-0.04%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C

  Sinem Umaş kimdir? Sinem Umaş neden cezaevine girdi? Kaynana Semra kimdir?

  'Gelinim Olur musun' programıyla ünlenen kaynana Semra'nın fenomen gelini Sinem Umaş, cezevine girmesi nedeniyle gündeme düştü.
  • Haber Merkezi
  • 23.10.2020 - 15:15
  • Güncelleme : 23.10.2020 - 15:16
  Sinem Umaş kimdir? Sinem Umaş neden cezaevine girdi? Kaynana Semra kimdir?

  Evlilik ve moda programları ile izleyicilerin karşısına çıkan Sinem Umaş, son günlerde araştırılan isimler arasında yer almaya devam ediyor. Alınan tedbir kararını ihlal ettiği gerekçesiyle zorlama hapsine karar verilen Sinem Umaş hakkında merak edilenler...

  SİNEM UMAŞ KİMDİR?

  1984 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Sinem Umaş, 2004 yılında yayınlanmaya başlayan Gelinim Olur musun, yarışmasına katıldı. Yarışmanın damat adaylarından Ata Türk ile çalkantılı bir beraberlik yaşayan Sinem Umaş, Kaynana Semra ile yaşadıkları tartışmalarla hafızalarla yer edinmişti. Yarışmanın en popüler gelin adayı, yarışmaya katıldığı dönemde Açık Öğretim Lisesi'nde okuyordu. Annesi ve babası ayrıldıktan sonra annesi bir başkasıyla evlenmiş ve yurt dışına gitmişti.

  Damat adayı Ata'yla olan yakınlaşması yüzünden kaynana Semra Türk ile yıldızı bir türlü barışmayan genç kız, yarışmaya adeta damgasını vurmuştu. Trabzonspor’da top koşturan futbolcu Bahadır Davran ile yaşadığı bir dönem aşk yaşayan Sinem Umaş, son olarak İşte Benim Stilim yarışmasıyla gündeme gelmişti.

  SİNEM UMAŞ NEDEN CEZAEVİNE GİRDİ?

  Sokak Hayvanlarını Koruma ve Yaşatma Derneği'nin Başkanı Elçin Yasin Yılmaz, tehdit ve hakaret suçlamalarıyla Sinem Umaş hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı. Kararı ihlal ettiği gerekçesiyle3 gün zorlama hapsi istenen Sinem Umaş, cezasını çekmek için emniyete teslim oldu.

   

  SEMRA KAYNANA KİMDİR?

  Semra Yücel, 1955 yılında doğmuştur. Yarı Boşnak, yarı Çerkez bir aileden gelmektedir. Babası havacı astsubay Halim Bey, annesinin adı Sabriye Hanımdır. Süheyla Gürbüzer adında ablası vardır.

  Semra Yücel, 2004 yılında oğlu Ata ile birlikte ‘Gelinim Olur musun?’ adlı televizyon programına katıldı. Katıldığı programında ‘Kaynana Semra’ olarak ünlendi. Sinem Umaş İle Ata'nın yakınlığı döneme damga vurmuştu.

  ‘Gelinim Olur musun?’ adlı televizyon programında ‘Kaynana Semra’ olarak ünlenen Semra Yücel’in, oğlu 24 yaşındaki Ata Türk’ün 2005 yılında uyuşturucudan öldüğü belirlendi.

  SEMRE KAYNANANIN OĞLU ATA NEDEN ÖLDÜ?

  Ata 2005 yılında vefat etti. Kan örneğinde yapılan incelemelerde uyuşturucu ve uyarıcı nitelikli ilaç maddeye rastlandı.

  Sinem Umaş kimdir? Sinem Umaş neden cezaevine girdi? Kaynana Semra kimdir? #1

  Sinem Umaş kimdir? Sinem Umaş neden cezaevine girdi? Kaynana Semra kimdir? #2

  Sinem Umaş kimdir? Sinem Umaş neden cezaevine girdi? Kaynana Semra kimdir? #3

  Sinem Umaş kimdir? Sinem Umaş neden cezaevine girdi? Kaynana Semra kimdir? #4

  Sinem Umaş kimdir? Sinem Umaş neden cezaevine girdi? Kaynana Semra kimdir? #5


  Görüş Bildir