Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
379.672
0.31%
16ºC
İstanbul
Açık 16 C

  Soner Sarıkabadayı: Ben olsam benim şarkılarımı almam

  Şarkılarının pahalı olduğunu söyleyen Soner Sarıkabadayı, "ben olsam almazdım" dedi
  • 16.10.2012 - 17:32
  Soner Sarıkabadayı: Ben olsam benim şarkılarımı almam

  Soner Sarıkabadayı: Ben olsam benim şarkılarımı almam #1

  Beyaz TV ekranların Kenan Erçetingöz'le Yüzyüze programının bugünkü konukları Survivor yarışmasıyla ününe ün katan Almeda ve yaptığı bestelerle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Soner Sarıkabadayı oldu. Besteleriyle ilgili samimi açıklamalarda bulunan Soner Sarıkabadayı, şarkılarının pahalı olduğunu söyleyerek 'Ben olsam almazdım' ifadelerini kullandı.

  'HEDEFİM 100 BİN LİRAYA ŞARKI SATMAK'

  Kenan Erçetingöz'ün sorduğu soruya yönelik bir bestesinin yaklaşık 30 bin liraya alıcı bulduğunu belirten başarılı şarkıcı, bu fiyatı elinden geldiğince arttırmaya çalıştığını söyledi. 'Ne kadar arttırırsam o kadar değerli olur diye düşünüyorum' diyen Sarıkabadayı, 'Amacım şarkılarımı değerli hale getirmek. Ben mücadelemi bu yönde veriyorum. Hedefim şarkılarımı 50 bin lira yapmak. Bir gün bu rakamın 100 bin lira olmasını çok isterim' dedi.

  BEN OLSAM ALMAM

  Son yaptığı besteleri Mustafa Sandal, Mustada Ceceli, Özcan Deniz ve Kutsi'nin aldığını belirten Sarıkabadayı, para konusunda konuşmaktan utandığını söyledi. İlerleyen dakikalarda samimi bir açıklama da yapan yıldız şarkıcı, 'Benim şarkılarım pahalı. Bunlar benim içinde büyük paralar. Bana soranlara 'Ben olsam almam' diyorum. Benim bu söylediğim samimiyetsizlikten daha iyidir' ifadelerini kullandı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir