Songül Karlı: Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım
DHA

Şarkıcı Songül Karlı, avukatı Murat Şekerli ile ortak basın açıklaması düzenledi.

Eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını iddia eden Songül Karlı, gözyaşları içerisinde yaşadığı olayları anlattı.

5 yıllık evliliğinde 4 kez ayrılmak istediğini ve 4 kez dayak yediğini belirten Karlı, eski eşi tarafından "Sen burada oturacaksın bana çocuk yapacaksın seni öldürürüm, gebertirim." diyerek  tehdit edildiğini iddia etti.

"ÇOCUĞUMLA BİR EKMEĞE MUHTAÇ KALDIM"

Hem fiziki hem sözlü şiddete uğradığını ve bütün mal varlığını kaybettiğini söyleyen Karlı, "Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım. Evladım meyve suyu istediğinde bile, 'bakkallar kapalı' diye yalan söylemek zorunda kaldım. Bakkala gidemediğimiz için evimizde pilav ve su vardı. Bu süreçte bana tek yardım eden isim Latif Doğan oldu. Evimin mutfak alışverişini dahi yapıp, bize para bırakırdı." diyerek gözyaşı döktü.

Songül Karlı: Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım VİDEO

"35 MİLYON KAYBIM VAR"

35 milyonun üzerinde bir kaybı olduğunu dile getiren Songül Karlı, "Bana kendisinin MİT çalışanı olduğunu söyledi. Arsamdan arabama, mücevherlerimden ziynet eşyalarıma kadar her şeyi elimden aldı. Şimdi evladımı nasıl geçindireceğim korkusuyla yaşıyorum. Aklımda olan tek şey o. Yıllarımın birikimimi elimden aldı. Artık bu yaşadığım süreçten sonra anne babama dahi güvenemez oldum." şeklinde konuştu.

Gözyaşlarını tutamayan Songül Karlı: Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım -1

"EVİME HACİZ GELDİ"

Karlı, ayrılmaya karar verdiğini,  eşinin araya hatırlı kişileri  koyduğunu belirtti. Karlı, "Eski eşim bir gün eve geldi, ayrılmak istediğimi söyledim. Oturduğu yerden fırladı, bende ne bel bıraktı ne de böbrek bıraktı. Şiddete maruz kaldım.  Bu süre zarfında sırf çocuğumun geleceği için sustum." dedi.

Kendisine haciz geldiğini de belirten Karlı, "Oğlumun gitarından, benim bağlamama kadar her şeyim haczedildi. Çocuğum uzaktan eğitimini dahi benim telefonumdan alıyor. Laptopu dahi haczedildi." dedi.

Songül Karlı: Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım

Songül Karlı: Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım

Haber Kaynağı: Demirören Haber Ajansı (DHA)