Petrol
93.01
0.08%
Euro
18.2799
0.02%
Dolar
17.9394
-0.05%
Altın
1.017
0.05%
Borsa
298
2.29%
Bitcoin
424.768
-1.68%
25ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 25 C

  Tanyeli Hande Yener'e eşlik etti İZLE

  Oryantal Tanyeli, Hande Yener konserine danslarıyla renk kattı.
  • 21.07.2014 - 12:30
  Tanyeli Hande Yener'e eşlik etti İZLE

  Tanyeli Hande Yener e eşlik etti İZLE #1

  Muğla'nın Bodrum İlçesi'ndeki bir gece kulübünde ünlü şarkıcı Hande Yener, sahne aldı. Hande Yener'e sahnede ünlü oryantal Tanyeli, kıvrak danslarıyla eşlik etti.  İlçedeki bir gece kulübünde "Alt Dudak" adlı parçayla sahneye çıkan Hande Yener, 'Ya ya ya' ve 'Bodrum' adlı şarkılarıyla konserine devam etti.

  "YAŞANMAMIŞ ŞARKIM YOK"

  Eski ve yeni albümünden şarkılara yer veren Hande Yener, hayranlarına "Benim yaşanmamış hiçbir şarkım yok. Hepsi şarkı oluyor. Hepsi gerçekleşiyor. Ya da önce gerçekleşiyor, sonra şarkı oluyor. İkisinden biri başıma geliyor" dedi.

  Tanyeli ile Hande Yener aynı sahnede

  Tanyeli Hande Yener'e eşlik etti İZLE

  ÖZGÜRLÜK = YALAN

  Hayranlarının zaman zaman şarkılarında eşlik etiği Yener, 'Bodrum' adlı şarkının "Biz tam yalandık" sözlerinin ardından konserine ara vererek şunları söyledi: "Bir karikatürde gördüm. Biz tam yalandık' diye benimde resmimi koymuşlar. Aslında özgürlük yalan diye düşünüyorum ben artık. Özgürlükler çok yalan oldu. Ve dünyada ölümden başkası yalan diye düşünüyorum. O yüzden hepimiz yalanız yani".  Yener, karikatürde Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Türkiye Vizyon Belgesi'ni açıkladığı toplantıya katılan sanatçıların resmedildiği belirtildi.

  Hande Yener Kimdir

  Hande Yener Haberleri

  HANDE YENER ŞARKILARIYLA DANS ETTİ

  Hande Yener konserini ünlü oryantal Tanyeli'de, izledi. Ünlü oryantel renkli danslarıyla Hande Yener konserine rek kattı. Bu arada Tanyeli'nin giydiği kuru kafalı ve dantelli tayt dikkat çekti.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir