Topbaş: Öpüşmeli sahnem olmadı ters köşe yapmak istiyorum

Topbaş: Öpüşmeli sahnem olmadı ters köşe yapmak istiyorum

ENSONHABER.com/DETAY HABER
tv8'de ekranlara gelen Sacit Aslan ve Pelin Çini'nin sunduğu Aramızda Kalsın programına oyuncu Fatma Topbaş konuk oldu...

Programda Sacit Aslan 'Armağan Çağlayan hayatını onu bunu eleştirerek kazanıyor' dedi...

Aramızda Kalsın programına konuk olan Fatma Topbaş, Fazıl Say'ın 'Arabesk dinlemek vatan hainliğidir' sözüne karşı, "Vatan hainliği çok ağır bir itham. Fazıl Say kendi fikirlerini topluma mal etmeye çalışmamalı" dedi.

FATMA TOPBAŞ: "ÖPÜŞMELİ SAHNELERİM OLMADI"

Fatma Topbaş Sharon Stone sahnesi için, "Televizyonda en fazla öpüşülebiliyor ama sinema filminde değişir. Rolüm ne gerektiriyorsa onu yaparım. Bundan sonra bir ters köşe yapmak istiyorum. Rahatsız değilim beğenilmek güzel ama normal hayatımda hiç de öyle değilim. Seksi değilim kendimi seksi bulmuyorum. Henüz öpüşmeli sahnelerim olmadı. Elektrik alamadım lafı saçmalık. Magazin haberlerini izlemeyi bıraktım, okumuyorum. Bir müddet sonra aynı haberler oluyor. Tat vermiyor. Erkekler şimdi kadınlara senden bir çocuk istiyorum diye yaklaşıyor. Özcan Deniz'e kırgınlığım var afişe ismimi yazmadı. Ama aradı gözden kaçmış özür dilerim dedi" açıklamasında bulundu.

"SENARYOYU ATA DEMİRER'E BEN GÖNDERDİM"

Berlin Kaplanı ile ilgili olarak Aramızda Kalsın canlı yayınına telefonla bağlanan Ferdi Tayfur, 'Karşılıklı oturularak konuşulur ama ben işin maddi tarafında değilim ismimin filmin jeneriğinde yazılmasını istiyorum. Posta ile gönderdim alındı kağıdı da bende. Senaryoyu bana gönder dedi. Senaryoyu Ata Demirer'e ben gönderdim. Manen beni tatmin ederlerse mesele ortadan kalkar. 50 - 100 milyar beni ne zengin eder ne fakir eder ama hakim takdir ederse lösemili çocuklara bağışlayacağım. Hastalığımdan yararlanarak bu şekilde hareket ettiler' dedi.