Petrol
91.91
0.12%
Euro
18.4215
-0.67%
Dolar
18.581
0.05%
Altın
1.021
-0.82%
Borsa
3473
0.00%
Bitcoin
375.266
0.48%
18ºC
İstanbul
Bulutlu 18 C

  Tugay Kerimoğlu boşanıyor

  25 yıllık evlilikleriyle parmakla gösterilen ünlü çift, boşanma kararı aldı.
  • Haber Merkezi
  • 15.12.2017 - 09:09
  Tugay Kerimoğlu boşanıyor

  Tugay Kerimoğlu boşanıyor #1

  Etkin ile Tugay Kerimoğlu'nun 25 yıllık mutlu evliliğinde sona gelindi. Etkin Hanım, ayrılık sinyallerini Instagram'da 'Kerimoğlu' soyadını değiştirip genç kızlık soyadı 'Ünal'ı kullanmaya başlayarak ve eşiyle olan tüm fotoğraflarını silerek verdi.

  MADDİ VE MANEVİ TALEBİ YOK

  Etkin Kerimoğlu, dün yaptığı açıklamayla eski Milli futbolcu ile boşanacaklarını duyurdu. Berke ve Melissa adında iki çocukları bulunan çiftten Etkin Hanım, bazı fikir ayrılıklarından dolayı boşanma kararı aldıklarını dile getirdi.

  "AYIYA DAYI DİYEMEM"

  Geçtiğimiz aylarda teknik direktörlüğü de bırakan Tugay Kerimoğlu ile en kısa sürede boşanacaklarını belirten Etkin Hanım, davayı önümüzdeki günlerde açacaklarını ifade etti. Dün manidar bir paylaşım yapan Etkin Hanım'ın şu sözlerinden sonra gözler eşi Tugay Kerimoğlu'na çevrildi: "Dereyi geçene kadar ayıya dayı diyemem, ben kula kulluk da edemem. Yalan, dolan, düzgün yaşamayı beceremeyen uzak dursun!"

  "BU AİLE YORULDU"

  'Herkesten bir ricam var' diyen Tugay Kerimoğlu da şunları söyledi: “Bu aile yoruldu. Çocuklara sahip çıkmak ve onların geleceğini düşünerek bu kararı aldık. Eşimle beraber oturup iki medeni insan olarak konuştuk ve bu kararı aldık. 25 yıllık evliyiz ve aile olarak yorulmuştuk. Pırlanta gibi iki evladımız var ve onlar için bu kararın sağlıklı olacağını düşündük. Sonuçta hayat devam ediyor. İlk boşanan çift değiliz. Son boşanan çift de biz olmayacağız. Tek ricam olur olmaz şeyler yazılmasın. Eşimin yaptığı yorumları da bana sormayın ona sorun. Boşanma süreci avukatlarımızda ve yakında avukatım bir basın bülteni geçecek.”

  "ÇOCUKLARIMIN ANNESİDİR"

  Eşi ile mal varlığı konusunda da anlaştıklarını söyleyen Tugay Kerimoğlu, “Çocuklarımın annesidir, 25 yıllık eşimdir. Tabii ki onlara huzursuz, sıkıntılı bir yaşam sunmam. Talepleri oldu, karşılıklı anlaştık. Bunların ne olduğunu söylemek doğru olmaz. Oğlum zaten 23 yaşında İngiltere’de okuyor, kızım annesiyle. Ben de hep onların yanındayım. Asla kavgalı, küs ayrılık yok.” açıklamasını yaptı. Tugay Kerimoğlu eşi Etkin Hanım'ın sosyal medyadaki açıklamaları için ise, “O konularda bana bir şey sormayın. Kendisine sorun lütfen.” dedi.

  Tugay Kerimoğlu boşanıyor #2Tugay Kerimoğlu boşanıyor #3


  Görüş Bildir