Euro
15.533
-0.02%
Dolar
13.7616
0.31%
Altın
786.3
-0.03%
Borsa
1.921
0.56%
Bitcoin
698.490
-4.32%
15ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 15 C
  Tuğba Özay'ın transparan kıyafeti olay oldu İZLE

  Tuğba Özay'ın transparan kıyafeti olay oldu İZLE

  Mercedes-Benz Fashion Week'in geri sayım partisine Tuğba Özay'ın tangası damgasını vurdu. Tuğba Özay tanga ile geldiği davette tüm gözleri üzerine çekti.
  • 26.09.2014 - 10:36

  Tuğba Özay ın transparan kıyafeti olay oldu İZLE #1

  Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un 13-18 Ekim 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek İlkbahar/Yaz 2015 sezonuna geri sayım partisi önceki akşam Hilton İstanbul Bomonti içerisindeki tarihi Bira Fabrikası’nda yapıldı.

  Mercedes-Benz Türk ve IMG Doğuş’un ev sahipliğinde gerçekleşen “kick-off” parti ile başladı. Geceye katılan Modacı tutkunları kıyafetleriyle olay oldular. Geceye transparan model siyah kısa kesim bir kıyafetle katılan Tuğba Özay damga vurdu.

  Tuğba Özay'ın Olay Yaratan Kıyafeti

  Tuğba Özay'ın transparan kıyafeti olay oldu İZLE

  "KOCAM ALDI BU TULUMU"

  İtalyan eşi Ludovic Fattizzo ile boşanma eşiğinde olan Tuğba Özay, giydiği cürektar kıyafetiyle tüm modacıları geride bıraktı. Tüm vücut hatları, göğüsleri ve tangası ortaya çıkan Tuğba Özay, Jonu Fui tasarımı elbiseyi eşi Fattizzo'nun aldığını söyledi.

  Tuğba Özay ın transparan kıyafeti olay oldu İZLE #2

  Tuğba Özay ın transparan kıyafeti olay oldu İZLE #3

  "O KEDİ BURAYA GELECEK"

  Eşiyle sorunları olduğunu ama bunun sadece iki ayrı ülkede yaşam olmasından kaynaklandığını söyleyen Tuğba Özay, İtalya'da yaşayan eşi için, 'Bizim aramızda sorun yok. Çözüm belli, ayrılmak değil ama. Ben onu seviyorum. O kedi buraya gelecek.' diyerek İtalya'nın sembolüne de gönderme yapmış oldu. Fashion Week partisinde saatlerce dans eden ve elbisesiyle modacılara gövde gösterisi yapan Tuğba Özay'a gecede manken Mert Tuğberk Bora ve Duygu Şenyürek eşlik etti.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir