Euro
10.3637
0.53%
Dolar
8.85
1.01%
Altın
497.48
1.34%
Borsa
1.381
-1.46%
Bitcoin
367.445
-3.94%
19ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 19 C
  Tülin Şahin aldatıldı iddiası

  Tülin Şahin aldatıldı iddiası

  Tülin Şahin'in eşi Memet Özer esmer bir güzelle yakalandı.
  • 08.11.2013 - 10:01

  Tülin Şahin aldatıldı iddiası #1

  Sivaslı Cindy olarak anılan ünlü manken Tülin Şahin'in beyefendi kişiliğiyle tanınan eşi Memet Özer, önceki akşam felekten bir gece çaldı. Yaklaşık 8 yıldır Şahin'le mutlu bir evliliği olan Özer, arkadaş grubuyla Nişantaşı'nın popüler mekanı Sess'e gitti.

  ALKOLÜ FAZLA KAÇIRDI

  İlk kez eşi olmadan eğlenen Memet Özer, içeride alkolü fazla kaçırmış olacak ki; çıkışta zor anlar yaşadı. Mekanın merdivenlerinden parmaklıklara tutunarak çıkan Özer, yine de zorlanınca imdadına güvenlik yetişti .

  "AMAN TÜLİN GÖRMESİN"

  Bu sırada Memet Özer'in peşinden çıkan esmer bir kadın gözlerden kaçmadı. Gizemli kadın, kahkahalar eşliğinde mekandan çıkarken; karşısında gazetecileri gören Özer'in morali bozuldu. Kendisine yöneltilen soruları yanıtsız bırakan Memet Özer; esmer arkadaşıyla aynı taksiye bindi. Özer'in objektiflere anbean takılan bu halleri, kafaları karıştırırken "Aman Tülin görmesin" yorumları yapıldı .

  ALDATIRSA 'AFFEDERİM' DEMİŞTİ

  Memet Özer'in bu görüntülerinin ardından gözlerin çevrildiği Tülin Şahin bir röportajında; "Eşim beni aldatıyorsa bilmemeyi tercih ederim. Tek gecelikse de affederim çünkü onu çok seviyorum" demişti.

  Tülin Şahin aldatıldı iddiası #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir