Türkan Şoray cici nine oldu

Türkan Şoray cici nine oldu

3. Malatya Uluslararası Film Festivali dolayısıyla Malatya'da bulunan Türk sinemasının Sultan'ı Türkan Şoray, Özel Gözde Sağlık Grubu'nu ziyaret etti. Şoray'ı; Vali Yardımcısı Murat Çağrı Erdinç, Gözde Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. İbrahim Karaman ve sevenleri karşıladı.

Gözde Sıtmapınarı Hastanesi'ne gelen ünlü sanatçı, Zeynep Türkan bebeğe altın taktı. Ünlü sanatçı, yeni doğan bebeğe kendisinin isminin verildiğini duyunca büyük bir sevinç yaşadı.Zeynep Türkan bebeğin annesi Hazan Kandil Dinç ile de bir süre sohbet eden Şoray, doğum belgesine, "Bebeğimiz dünyaya hoş geldin. Mutlu, uzun bir ömür geçirmen dileklerimle, cici ninen" yazdı.
Ünlü sanatçı, daha sonra basın mensuplarına bir açıklamada bulunarak Zeynep Türkan'ın "cici ninesi" olduğunu ifade etti.

Malatya Film Festivali'nin geleceğini çok iyi gördüğünü kaydeden Şoray, "Bu sene çok önemli filmler festivale katılıyormuş. Filmleri, yönetmenleri, jürisi ve organizasyonu ile her şey mükemmel. 2 sene önce de gelmiştim ama zannediyorum ki bu yıl çok daha güzel. Önümüzdeki sene çok daha güzel olacak ve diğer festivallerle yarışacak hale geleceğini hissettim" dedi.

Şoray, özel sağlık hizmetlerinin önemli olduğunu da vurgulayarak, "Sağlık hizmeti çok önemli. Devlet bütün imkanlarıyla karşılamaya çalışıyor ama özel hastanelerin de olması çok önemli" diye konuştu.