Petrol
97.28
-0.89%
Euro
18.4075
0.04%
Dolar
17.9518
0.11%
Altın
1.036
-0.31%
Borsa
2864
0.00%
Bitcoin
446.699
1.17%
23ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 23 C

  Uğur Akkuş'un eşi konuştu

  Ebru Şallı'yla aşk yaşayan Uğur Akkuş'un eşi açtı ağzını, yumdu gözünü...
  • 19.09.2017 - 08:00
  Uğur Akkuş'un eşi konuştu

  Bu yaza damgasını vuran Ebru Şallı ve Uğur Akkuş arasındaki yasak aşkta sular durulmuyor. Evli ve 2 çocuklu sevgilisiyle ilişkisi için "Uğur'un evli olduğunu biliyordum. Seviyeli bir ilişkimiz var ve kendisi yıllar önce eşine boşanma davası açmış." diyen Şallı, tepki çekmişti.

  Uğur Akkuş un eşi konuştu #1

  AKKUŞ: PSİKOLOJİK RAHATSIZLIKLARI VAR

  Güzel modelle yasak aşkını gözlerden uzak yaşayan Uğur Akkuş geçtiğimiz günlerde 10 yıllık eşi Gonca Hanım'ın tepkisiyle karşılaştı. Gonca Akkuş, eşini 2 çocuklarını kendisinden kaçırmakla suçladı. Bunun üzerine ise Uğur Akkuş cephesinden "Kendisinin psikolojik rahatsızlıkları nedeniyle hastaneye yatması gerekiyor. Mahkeme de bu nedenle çocuklarımızın velayetini bana verdi." açıklaması geldi.

  "ZİNAYI ONLAR YAPIYOR ACISINI BİZ ÇEİYORUZ"

  Bu iddialar üzerine Takvim gazetesine konuşan Gonca Akkuş ise şu iddialarda bulundu: "Mahkemeden nasılsa böyle bir karar çıkmış ama Allah'a şükür herhangi bir rahatsızlığım yok. Boşanırken bana para vermemek için her yolu deniyor. Çocuklarımın geçici velayetini almış. Ancak bu ona, evlatlarımın yerlerini bana bildirmeden kaçırma hakkı vermez. Şu an çocuklarıma ulaşamıyorum. Çok canımı yaktılar. Çocuklar çok ufak ve benden hiç ayrılmamışlardı. Zinayı onlar yapıyor, acısını biz çekiyoruz. Hiçbir şey almadan boşanmamı istiyorlar. Avukatım aracılığıyla mahkemeye gerekli başvuruları yaptım. Mahkemeyi de sürekli uzatıyorlar. Hakim karşısına çıksak her şey yoluna girecek, onu bekliyorum."

  Uğur Akkuş un eşi konuştu #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir