Dolar
6.8674
0.0903%
Euro
7.8005
0.5076%
Altın
1804.82
0.3469%
Borsa
118398.67
3.127%
G. Altın
398.997
0.5134%
Bitcoin
63684.34
0.063%
21ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 21 C

  Uğur Işılak dombra şarkısının orjinalini seslendirdi İZLE

  Uğur Işılak, AK Parti'nin 2014 yerel seçimlerinde kullandığı Dombra şarkısını orijinal sözleri ile seslendirdi.
  • 29.06.2014 - 13:22
  Uğur Işılak dombra şarkısının orjinalini seslendirdi İZLE

  Uğur Işılak dombra şarkısının orjinalini seslendirdi İZLE #1

  Ereğli Belediyesi Ramazan ayı nedeniyle Erdemir ofis binası yanındaki boş alana yaklaşık bin 500 kişilik iftar çadırı kurdu. İftar programında zaman zaman yemek dağıtımı nedeniyle vatandaşlar arasında tartışmalar yaşandı. Ezanın okunması ile birlikte protokol ve bazı vatandaşlar iftarını açarken, bazıları ise dakikalarca yemek kuyruğunda beklemek zorunda kaldı. İftarın ardından sahil bandında çeşitli gösteriler yapıldı.

  Uğur Işılak dombra şarkısının orjinalini seslendirdi İZLE

  "AMAÇ; İNSANIN ORUÇLA KÖTÜLÜKLERDEN ARINMASIDIR"

  Amfi Tiyatro yanındaki alanda yapılan ateş şov vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Konser için Kdz. Ereğli ilçesine gelen sanatçı Uğur Işılak, AK Parti tarafından seçim müziği olarak kullanılan Dombra şarkının bu kez orjinalini seslendirdi. Uğur Işılak Necip Fazıl Kısakürek'in ünlü şiiri “Sakarya”nın sözleri ile bestelediği şarkıyı da seslendirdi. Konser sırasında hayranlarını coşturan uğur Işılak, konserde son şarkısını Dombra'ya ayırdı. Dombra'yı orijinal sözleri ile seslendiren Uğur Işılak hayranlarından büyük alkış aldı. Konser sırasında Ramazan ayının insanlara getirdiği güzellikleri anlatan Işılak, herkese Ramazan ayının sonunda en güzel bayramı edenlerden olmaları temennisinde bulundu. Işılak, konser sırasında yapyığı konuşmasında "İnşallah Ramazan'ın sonunda en güzel şekilde bayram edenlerden oluruz. Her Ramazan' da bir sevinç ve kararlılıkla ve Ramazandan hemen bir iki gün evvel aldığımız kararlarla yola çıkıyoruz. Geçenlerde bir büyüğümüz dedi ki; 'Esas olan Ramazan' da oruç tutmak değil. Amaç oruç olamaz. Esas olan insanın oruçla kötülüklerden arınmasıdır.

  Gerçekten Ramazan ayı bu kötü alışkanlıklarımızdan kötü hasetliklerimizden kurtulmanın bir fırsatı. İnşallah bu kötü hasetliklerden kinden, nefretten, kavgadan, kavga dilinden, kavga üslubundan farklı görüşlerde olan insanları zemmetmekten, yermekten küçük görmekten kurtulduğumuz bir ay olur inşallah Ramazan ayı" dedi.

  Görüş Bildir